طراحی سایت پزشکی

با طراحی سایت پزشکی مطب 24 ساعته داشته باشید.

با قرار گرفتن اینترنت در دسترس قشر های مختلف جامعه، بسیاری از افراد حتی برای پیدا کردن اطلاعات پزشکی و درمانی مورد نیاز خود، از قدرت سرچ و جست و جو در گوگل استفاده می کنند. حال چرا شما در این کارزار رقابتی شرکت نکنید و خدمات درمانی خود را ارائه ندهید؟

اگر بخواهیم این مسئله را از نظر پزشکی بررسی کنیم، در چند سال گذشته، بیماران کم تری از روش های سنتی برای دریافت نوبت و یا خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز خود استفاده می کنند. به همین دلیل پزشکان و افرادی که در حوزه پزشکی فعالیت دارند مانند مراکز و شرکت های خدمات درمانی و بسیاری از پزشکان در تخصص های مختلف، به منظور معرفی و بهتر دیده شدن خدمات خود، به سراغ طراحی سایت پزشکی رفته اند و حضور فعالی را در فضای مجازی از خود به نمایش گذاشته اند!

طراحی وب سایت پزشکی ضمن این که باعث ارتقای سطح خدمات سلامت در کشور می شود، می تواند به بهبود ارتباط بیماران و پزشکان کمک نموده و در نهایت منجر به افزایش آگاهی افراد از خدمات پزشکی شود!

طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی

آیا من به وب سایت پزشکی نیاز دارم؟

اگر به عنوان یک پزشک و یا فردی که در زمینه خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی فعالیت دارد، بدون تردید شما هم به یک وب سایت پزشکی نیاز دارید!

شاید تصور کنید که به روز شدن و در بستر گوگل فعالیت پزشکی داشتن، امری غیر ممکن به نظر برسد. اما این روز ها دسترسی به اینترنت در همه جای جهان، باعث شده است تا افراد در این محیط به دنبال خواسته ها و نیاز های خود باشند. از این رو بسیاری از مشاغل مختلف به دنیای تکنولوژی و فضای مجازی ورود پیدا کرده اند و بدون تردید پزشکان نیز می توانند از این طریق خدمات و تخصص خود را ارائه دهند.

طراحی سایت پزشکی، به منظور معرفی پزشک و رزومه کاری وی به بیماران و همین طور معرفی خدمات و تخصص های او انجام می شود.

تصور کنید که پس از طراحی سایت و ارائه مطالب مختلف در زمینه انواع بیماری ها، فردی از طریق جستجو و سرچ، به سایت شما دسترسی پیدا کرده و با معرفی مطالب مفیدی که در اختیار او قرار داده اید، آن ها را با افراد دیگری به اشتراک بگذارد. از این طریق می توانید بازدید مناسب و مطلوبی را برای سایت پزشکی خود جذب نمایید.

برخی نمونه کارهای طراحی سایت

امکانات سایت پزشکی

 • ساخت صفحات نامحدود
 • درج و انتشار انواع محتوا
 • نمایش انواع اسلایدر باکس عکس
 • ثبت نام و ایجاد پنل کاربری
 • ساخت فرم های مختلف
 • ایجاد خبرنامه
 • اتصال به شبکه های اجتماعی
 • ارسال محتوا از سایت به شبکه های اجتماعی
 • ایجاد گوگل مپ در سایت
 • قابلیت نظر دهی کاربران
 • قابلیت امتیاز دهی کاربران
 • ایجاد منوها و دسته بندی های مختلف
 • ارسال ایمیل به مشتری
 • ساخت ایمیل های مختلف برای بخش های مختلف
 • چت و پشتیبانی آنلاین
 • تعیین سطح دسترسی مختلف به سایت برای اعضا
 • افزودن زبان های مختلف
 • ایجاد سوالات متداول
 • ایجاد معرفی اعضا کلینیک
 • اتصال به پنل پیامکی
 • طراحی واکنشگرا
 • برپایه سئو
 • امکان ایجاد جستجو و فیلتر های پیشرفته
 • امکان نوبت دهی آنلاین
در کمتر از 14 روزخودتان را تحویل بگیرید
0214428
0
23

آیا بهینه سازی سایت پزشکی تاثیری دارد؟

پیش از این که پاسخ این سوال را بدهیم، لازم است از خود بپرسید که چقدر در مورد سئو و بهینه سازی سایت پزشکی می دانید؟ اگر اطلاعاتی در این زمینه ندارید، بهتر است بدانید که بهینه سازی مطالب سایت پزشکی، به منظور معرفی سایت و مطالب آن به گوگل انجام می شود. در واقع سئو کمک می کند تا مطالب سایت شما به درستی به کاربران نشان داده شوند و آن ها بتوانند از طریق سرچ و جست و جو در فضای گوگل، به اطلاعات آن دست پیدا کنند.

حال تصور کنید که مطالب سایت شما بر اساس الگوریتم های گوگل بارگزاری نشده و محتوا های موجود در سایت پزشکی، بدون رعایت seo، در گوگل به نمایش درآمده اند. می دانید پس از گذشت مدت کوتاهی چه اتفاقی رخ می دهد؟

شما به مرور زمان از صفحات اول گوگل، به صفحات آخر و حتی لینک های آخر تنزل جایگاه پیدا می کنید که این مسئله منجر به نادیده گرفتن شما توسط کاربران خواهد شد. در نتیجه بیماران و مخاطبان شما کم شده و درآمد شما کاهش پیدا می کند.

اما اگر الگوریتم های گوگل به درستی از زمان طراحی سایت تا زمان بارگزاری محتوا ها و مطالب، رعایت شده باشند، بدون تردید علاوه بر کسب درآمد بالا، می توانید جایگاه خود را در گوگل به ثبات برسانید و از طریق سرچ، اطلاعات و خدمات خود را در اختیار کاربران قرار دهید.

تیم هیراوب، با داشتن بهترین متخصصین سئو، این امکان را فراهم نموده است تا شما طراحی وب سایت پزشکی خود را سئو محور انجام دهید و از طریق تصاویر، مطالب و مقالات مختلف، خدمات خود را به کاربران و افرادی که به خدمات درمانی نیاز دارند، ارائه دهید.

طراحی سایت کلینیک
طراحی سایت پزشکی

وب سایت پزشکی برای کدام پزشک مناسب تر است؟

هر پزشکی با هر تخصصی می تواند برای طراحی سایت پزشکی مورد نیاز خود اقدام کند. یک دندان پزشک را در نظر بگیرید که تصاویر نمونه کار های خود را در دسته بندی های مختلفی در یک وبسایت پزشکی قرار داده است.

در این صورت افراد می توانند با مشاهده تصاویر و مطالب، اطلاعات بیش تری در مورد خدمات مورد نیاز خود به دست آورند و یا بیماران با داشتن نام کاربردی و رمز عبور، بدون محدودیت زمانی و مکانی، به اطلاعات پزشکی خود دسترسی پیدا می کنند.

به طور کلی هیچ محدودیتی برای طراحی سایت پزشکی حرفه ای وجود نداشته و تمامی متخصصین و پزشکان می توانند خدمات و تخصص خود را از این طریق به افراد بیش تری در سطح کشور و یا حتی جهان معرفی کنند.

قیمت طراحی وب سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی، در ابتدا با توجه به امکانات مورد نیاز هر پزشک صورت می گیرد. از این رو نمی توان قسمت مشخصی را برای آن تعیین نمود. اما به طور کلی تیم هیراوب برای تشویق کسب و کار های مختلف در جهت فعالیت در فضای مجازی و بستر گوگل، این امکان را فراهم نموده است تا بر اساس بودجه ای که در اختیار دارید، طراحی سایت مورد نیاز خود را انجام دهید.

هم چنین در مجموع عوامل مختلفی در قیمت طراحی وب سایت پزشکی تاثیر گذار هستند که توصیه می کنیم حتما با تیم کارشناسان هیراوب در تماس باشید تا اطلاعات کافی را در این زمینه به دست آورید.

آیا طراحی سایت پزشکی نیاز به دانش خاصی دارد؟

این که شما به عنوان یک پزشک مجبور به بارگزاری محتوا و یا حتی بهینه سازی مطالب سایت شوید، خیلی به دور از ذهن است. افرادی به عنوان سئو کار، طراح سایت، تولید محتوا کار و…. فعالیت دارند که به صورت تخصصی و بر پایه دانش روز دنیا و رعایت الگوریتم های گوگل، می توانند مدیریت سایت پزشکی شما را بر عهده بگیرند.

طراحی سایت پزشکی
با طراحی سایت پزشکی؛ اعتبار و مراجعین خود را چند برابر کنید

سوالات متداول

برای شروع طراحی سایت پزشکی چه اقدامی باید انجام بدم ؟

برای شروع طراحی سایت شرکتی کافیست با شماره های ما تماس بگیرید و فرم انتهای این صفحه را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند .

آیا سایت پزشکی طراحی شده در آینده قابلیت ارتقا دارد؟

بله. تمامی سایت های طراحی شده در هیراوب قابلیت ارتقا و بروزرسانی دارند.

کدام پزشکان نیاز به سایت پزشکی دارند ؟

به طور کلی تمامی پزشکان و کلینیک ها و بیمارستان ها و تمام افراد و شرکت های فروش تچهیزات پزشکی نیاز به سایت دارند.

آیا با سایت پزشکی می توان از مشتری پول دریافت کرد ؟

بسته به پلن انتخابی شما دارد. اگر پلنی را انتخاب نمایید که فروشگاه داشته باشد می توانید هزینه ویزیت را آنلاین دریافت کنید.و یا اگر محصول یا دارویی برای فروش داشته باشید می توانید از آن پلن استفاده نمایید.

مدت زمان پشتیبانی سایت پزشکی چقدر است ؟

پشتیبانی سایت های پزشکی متناسب با پلن انتخابی شما در صفحه امکانات و قیمت طراحی سایت شرکتی است .

آیا بعد از طراحی سایت آموزش پنل مدیریت را می دهید؟

بله ، بعد از اتمام طراحی وبسایت آموزش کار با پنل مدیری سایت به کارفرما یا نماینده آن داده خواهد شد.

مدت زمان طراحی سایت پزشکی چقدر است ؟

مدت زمان طراحی سایت پزشکی بر اساس امکانات و پلن انتخابی شما مشخص می شود. ولی به طور کلی بین 15 روز تا 3 ماه است.

آیا وردپرس برای سایت پزشکی مناسب است ؟

به طور کلی امکانات وردپرس برای طراحی وبسایت پزشکی مناسب است. ولی جواب دقیق این سوال را بعد از کارشناسی و بررسی نیازهای شما می توان داد.

آیا طراحی سایت مخاطب ما را بیشتر می کند؟

طراحی سایت به افزایش مخاطب شما کمک می کند ولی صرفا داشتن سایت کافی نیست.

آیا برای شهرهای دیگر هم سایت طراحی می کنید ؟

بله ، ما ببرای تمامی شهرهای ایران و حتی خارج از کشور نیز سایت طراحی می کنیم.

پشتیبانی شما به چه شکل است ؟

پشتیبانی هیراوب به صورت تیکت ، واتساپ و تلفن می باشد .

آیا هیراوب سئو سایت پزشکی را انجام می دهد؟

بله ،هیراوب به صورت حرفه ای پزشکی  را انجام می دهد.

درخواست طراحی سایت

مجموعه هیرا وب آماده عقد قرارداد با تمامی کسب و کارها جهت انجام طراحی سایت و سئو می باشد.جهت سهولت در مشاوره شما می توانید شماره تلفن و ایمیل خود را در فرم روبرو وارد کنید. در اسرع وقت کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان با شما تماس خواهد گرفت و به شما راهنمایی های لازم را خواهند داد.

همچنین اگر نمی دانید آیا کسب و کار اینترنتی به درد شما می خورد یا نه می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما گفتگو کنید و  اطلاعات دقیقی نسبت به کسب و کار آنلاین بدست آورید

سایت های طراحی شده در هیرا وب مزایای زیادی از جمله مدیریت آسان، سئو عالی، کاربر پسند بودن را دارند.

برای درخواست طراحی سایت فرم زیر را پر کنید

نام و نام خانوادگی *
Fill out this field
نام برند
Fill out this field
تلفن تماس *
Fill out this field
ایمیل *
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
سایت خود را انتخاب کنید
Select an option
19 + 9 = ?
Enter the equation result to proceed