قیمت طراحی سایت در هیراوب

به  طور کلی طراحی سایت یکی از خدماتی محسوب می شود که شرکت و یا اشخاصی که در این زمینه مشغول به کار می باشند، بازه های قیمتی مختلفی برای آن مشخص کرده اند. در واقع قیمت طراحی سایت از سوی هر شرکت و شخص، به صورت اختصاصی مشخص می شود و این امکان وجود ندارد که رقم و عدد مشخصی را برای آن تعیین کنیم.

این بازه وسیع که قیمت طراحی سایت را در بر می گیرد، باعث سردرگمی خیلی از کارفرمایان و افرادی شده است که تصمیم دارند کسب و کار خود را در فضای مجازی ادامه و رونق دهند. این امکان وجود دارد در زمان بررسی قیمت طراحی سایت، از سوی یک شرکت خدمات مختلفی را با هزینه ای کم و از سوی شرکتی دیگر خدمات کم و نه چندان گسترده ای را با هزینه ای بالا دریافت کنید.

در این زمان بهتر است به صورت کامل با خدماتی که از سوی طراح سایت ارائه می شود به خوبی آشنا باشید و به طور دقیق بدانید که مبلغ مشخص شده را برای دریافت چه خدماتی پرداخت می کنید. در ادامه به صورت کامل عواملی را که بر روی تعیین قیمت طراحی سایت تاثیر گذار هستند را برای شما شرح می دهیم.

چه عواملی بر روی قیمت طراحی سایت تاثیر گذار هستند؟

پیش از این که برای طراحی سایت و گرفتن قیمت و هزینه های پیش رو اقدام کنید، لازم است نوع سایتی که به آن نیاز دارید را مشخص نمایید. امروزه سایت ها بر اساس کاربردی که دارند به دسته های سایت های خبری، سایت های فروشگاه آنلاین، سایت های بازی آنلاین، سایت استریم و پخش آنلاین مولتی مدیا، سایت های شرکتی، سایت های برون سپاری پروژه، سایت های دانلود، سایت های آپلود و… تقسیم بندی می شوند که هر کدام ساختاری منحصر به فرد دارند.

حال که نوع سایت مورد نیاز خود را مشخص کرده اید، وقت آن رسیده تا استاندارد های عمومی که نقش به سزا و بسیار مهمی در طراحی سایت دارند را بررسی کنید. رابط کاربری یا UI، تجربه کاربری یا UX، نمایش صحیح در موبایل و تبلت، هماهنگی با مرورگر های مختلف، کد نویسی سمت سرور، کد نویسی سمت کاربر و… جزو مواردی محسوب می شوند که نیاز به زمان و انرژی زیادی دارند و در تعیین قیمت طراحی سایت نقش چشم گیری را ایفا می کنند.

حال باید این نکته را در نظر بگیرید که در زمان طراحی سایت و پیاده سازی و اجرای آن تا حد مطلوبی که شما به عنوان کارفرما در نظر دارید، چه تعداد نفرات و نیرو هایی تیم شده اند و مشغول انجام پروژه شما هستند تا خروجی کار به صورت مناسب و مطلوب ارائه شود. چرا که طراحی و اجرای سایت قطعا از عهده یک نفر و یا دو نفر برنخواهد آمد و هر بخش از آن نیاز به تخصص دارد که فرد متخصص انجام آن را به عهده می گیرد.

از این رو می تواند نتیجه گرفت که هزینه طراحی سایت، به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل شامل کیفیت، جذابیت، کد نویسی ها، بهینه بودن الگوریتم ها و… می شود که همگی در زمان تعیین قیمت طراحی سایت، می توانند تاثیر بگذارند.

هیرا وب مستر به صورت کامل یک به یک عواملی که در زمان برآورد تعرفه طراحی سایت، تاثیر گذار است را به صورت کامل شرح داده است تا  بدانید در زمان پرداخت هزینه ها، برای چه خدماتی پول خود را خرج می کنید!

بازدهی و سرعت سایت

برای این که سایت شما به بهینه ترین حالت ممکن دسترسی داشته باشد، باید استاندارد های مختلفی در زمان طراحی سایت در نظر گرفته و یک به یک به درستی اعمال شوند. شاید تصور کنید که این استاندارد ها به چشم نیایند و در ظاهر کار خاصی صورت نگرفته است. اما در واقع رضایت کاربران را جلب می کند و همین طور به طرز چشم گیری هزینه های سرور را کاهش می دهد.

اعمال و انجام استاندارد هایی که یک وب سایت نیاز دارد، علاوه بر این که می تواند بر روی قیمت آن تاثیر بگذارد، زمان بر نیز می باشد. اما به طور کلی سایت شما به گونه ای اجرا می شود که هر کاربر با هر دستگاهی که در اختیار دارد اعم از گوشی موبایل، تبلت و لپ تاپ، می تواند به درستی با خدمات و محصولاتی که ارائه می دهید آشنا شود!

پنل مدیریتی قدرتمند

برخی از سایت ها مانند سایت های شرکتی ساده و یا سایت های شخصی یک صفحه ای، یک بار طراحی شده و بر روی دامنه اصلی اجرا می شوند. اما برخی از سایت ها همواره در حال فعالیت هستند و امکانات و خدمات متعددی در آن ها ارائه می شود.

از این رو قیمت طراحی سایت در مورد این گونه از سایت ها متفاوت می باشد. سایت هایی که نیاز به آپدیت های مداوم دارند، قطعا از قیمت بیش تری برخوردار خواهند شد. به این منظور که شما بتوانید به عنوان مدیر سایت، محتوا های بارگزاری شده را به راحتی تغییر دهید و یا اصطلاحا ادیت کنید، به یک پنل مدیریتی قدرتمند نیاز دارید که طراحی و اجرای آن می تواند تاثیری مستقیم بر روی تعرفه طراحی سایت بگذارد.

ترافیک سایت و تعامل کاربران با سایت

برخی از سایت ها صرفا متن و یا محتوا را به کاربر نشان می دهند و هیچ واکنشی نسبت به کلیک کردن کاربر ندارند. اما در برخی از سایت های دیگر، با اسکرول کردن و یا حتی کلیک نمودن کاربر، واکنشی را نشان می دهد که این می تواند نشان دهنده تعامل سایت با کاربر باشد.

حال در کنار مورد گفته شده، شما باید بدانید که چه تعداد نفراتی روزانه به سایت شما وارد می شوند و از خدمات و یا امکاناتی که در سایت خود قرار داده اید، استفاده می کنند. با بررسی این مورد می توانید تصمیم درستی برای تعامل سایت خود با کاربران بگیرید!

توجه به تعامل سایت با کاربر، می تواند رضایتمندی کاربران را افزایش دهد و میزان کلیک خوردن سایت شما افزایش پیدا کند. البته لازم به ذکر است که هر چه تعامل سایت شما با کاربران بیش تر باشد، قطعا هزینه طراحی آن افزایش پیدا خواهد کرد.

امکانات حرفه ای و اختصاصی

اکنون که میزان فعالیت سایت شما مشخص شده است، باید به فکر امکانات حرفه و اختصاصی بروید. این مسئله برای هر نوع سایتی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. به طور مثال تصور کنید وارد یک سایت فروشگاهی می شوید و تصمیم دارید که برخی از کالا های ارائه شده را خریداری کنید. در این زمان شما به عنوان مصرف کننده به بعضی از امکانات مانند مقایسه کالا ها، مشاهده تصاویر محصول، سبد خرید و… نیاز دارید تا بتوانید خرید مثمر ثمری داشته باشید.

همین طور به عنوان مدیر سایت نیز به امکاناتی مانند بررسی موجودی کالا، دسترسی به تراکنش های خرید، ارائه تخفیف های ویژه و اجرای جشنواره های فروش نیاز دارید. از این رو در اختیار داشتن هر یک از این امکانات، هزینه بیش تری را رقم خواهد زد.

بودجه طراحی سایت

این که شما به عنوان شخصی که می خواهید از خدمات طراحی سایت استفاده کنید، چه بودجه ای را در نظر گرفته اید، حائز اهمیت می باشد. چرا که این امکان وجود دارد یک شرکت استارتاپ کوچک، نیاز به خدمات طراحی سایت داشته باشد و بسته به بودجه ای که مشخص کرده است، سایت خود را دریافت می کند. همین طور یک شرکت تجاری بزرگ، بودجه ای زیادی را کنار گذاشته است و می خواهد وب سایت اختصاصی خود را داشته باشد.

البته که این امکان در مجموعه هیرا وب مستر میسر شده است تا هر شخصی با هر بودجه ای که دارد بتواند طراحی سایت شخصی و دلخواه خود را داشته باشد. اما در این میان برخی از امکانات از سایت حذف و یا به آن اضافه می شوند که این مسئله کاملا به بودجه شما بستگی دارد.

طراحی صفحات اختصاصی

از مهم ترین عواملی که می تواند بر روی قیمت طراحی سایت تاثیر گذار باشد، طراحی صفحات اختصاصی می باشد. تفاوتی ندارد که شما چه بودجه ای را برای طراحی سایت مشخص کرده اید، در وهله اول باید بدانید که سایت شما به برخی از صفحات مانند صفحه اصلی، صفحه محصولات و دسته بندی محصولات، صفحه تماس با ما، صفحات فرود یا Landing page و… نیاز دارد. هر چه طراحی این صفحات منحصر به فرد تر باشد، قطعا مجبور به پرداخت هزینه بیش تری خواهید شد!

سئو محور بودن سایت

در صورتی که طراحی سایت سئو محور انجام شود، قیمت طراحی سایت به مراتب بالا تر از سایتی خواهد بود که هیچ یک از اصول سئو در آن رعایت نشده است. هزینه طراحی سایت، در سایتی سئو ندارد، به نسبت کم تر خواهد بود.

لازم است بدانید که شما به عنوان صاحب سایت و صرفه جویی در قیمت طراحی سایت، نباید از سئو را حذف کنید. چرا که سئو قلب سایت شما به شمار می آید و شما به واسطه سئو می توانید قدرت دیده شدن در موتور های جست و جو را به دست آورید.

نحوه محاسبه قیمت طراحی سایت چگونه است؟

هنگامی که سفارش خود را برای طراحی سایت ثبت می کنید، تیم طراحی سایت، با در نظر گرفتن نیاز ها، اولویت ها و همین طور بودجه ای که مشخص کرده اید، به شما قیمت طراحی سایت را اعلام خواهند کرد. عوامل که در حین نوشتن پیش فاکتور مد نظر قرار داده می شود، به شرح زیر می باشد:

  • نوع وب سایت ( شرکتی، شخصی، فروشگاهی و…)
  • ویژگی ها و امکانات مورد نیاز
  • میزان حجم هاست مورد نیاز
  • نوع دامنه درخواستی
  • سبک طراحی
  • طراحی اختصاصی صفحات
  • پشتیبانی محتوا و ورود اطلاعات
  • زمان تحویل
  • چند زبانه بودن

معرفی خدمات طراحی سایت هیرا وب مستر

مجموعه هیرا وب مستر، با رعایت مواردی که شما از سایت خود نیاز دارید و همین طور با توجه به بودجه ای که برای آن تعیین نموده اید، قیمت طراحی سایت را برای شما اعلام خواهد کرد. این مجموعه با به کار گیری افرادی متخصص در زمینه طراحی سایت، می تواند بهترین سایت را با در نظر گرفتن اولویت ها و نیاز های شما طراحی و اجرا کند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر و همین طور محاسبه هزینه ها و بیان نیاز های خود، با این مجموعه تماس بگیرید.

نیاز به
  • طراحی سایت شرکتی
داری ؟!

برای دریافت مشاوره رایگان

نام و نام خانوادگی خود به همراه تلفن همراه خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

نیاز به تماس فوری  داری؟  تلفن ما  : 66557021-021

نمونه سایت های طراحی شده 

فهرست