طراحی سایت آگهی و تبلیغاتی

برای دست پیدا کردن به کالا ها و خدمات مختلف، سرچ کردن یکی از راه حل های پیش رو محسوب می شود. حال تصور کنید که شما یک سایت آگهی و دایرکتوری دارید تا افراد کالا ها و خدمات خود را به صورت آگهی در آن درج نمایند.

با سرچ اقلام هر یک از آگهی ها، بدون تردید سایت شما نشان داده خواهد شد و شما از طریق پل ارتباطی شدن میان مشتری و فروشنده، به درآمد زایی خواهید رسید.

سایت های آگهی و دایرکتوری نسبت به سایت های دیگر، به عنوان یک سرمایه گذاری کوتاه مدت و زود بازده شناخته می شوند و نیازی به صرف زمان زیاد برای مدیریت ندارند. شما می توانید با راه اندازی یک سایت آگهی و دایرکتوری، به عنوان شغل دوم و یا سوم خود به آن نگاه کنید!

طراحی سایت آگهی

تبلیغات دیجیتال با طراحی سایت آگهی

تبلیغات دیجیتال، همان طور که از نامش مشخص است، به گونه از تبلیغات گفته می شود که در تمامی روند تولید، انتقال و نمایش آن از ابزار و زیر ساخت های دیجیتال استفاده شده است. تبلیغات دیجیتال در واقع بر اساس فرآیند تکامل جوامع در استفاده از ابزار و زیر ساخت های دیجیتال می باشد تا از چنین موقعیت عالی بیش ترین بهره وری  صورت پذیرد.

از مهم ترین کار هایی که باید در زمینه بازاریابی اینترنتی انجام شود، طراحی سایت آگهی نیازمندی ها می باشد. امروزه در جهان، تبلیغات حرف اول را می زند. تبلیغات همواره یک بخش مهم از فرآیند تولید و فروش کالا به شمار می آید. بدون تبلیغات، محصولات ناشناخته باقی خواهند ماند و نباید امیدی به فروش موثر آن ها داشت. در حال حاضر با گسترش استفاده از فضای اینترنت و وجود پتانسیل در زمینه تبلیغات و معرفی خدمات و محصولات، بخش زیادی از تبلیغات به سایت ها سپرده شده است که علاوه بر هدفمند بودن، هزینه بسیار مناسبی نیز دارند.

برخی از نمونه کارهای طراحی سایت

امکانات سایت آگهی و تبلیغاتی

ساخت صفحات نامحدود
درج و انتشار انواع محتوا
نمایش انواع اسلایدر باکس عکس
ثبت نام و ایجاد پنل کاربری
ساخت فرم های مختلف
ایجاد خبرنامه
اتصال به شبکه های اجتماعی
ارسال محتوا از سایت به شبکه های اجتماعی

ایجاد گوگل مپ در سایت
قابلیت نظر دهی کاربران
قابلیت امتیاز دهی کاربران
ایجاد منوها و دسته بندی های مختلف
ارسال ایمیل به مشتری
ساخت ایمیل های مختلف برای بخش های مختلف
چت و پشتیبانی آنلاین
تعیین سطح دسترسی مختلف به سایت برای اعضا

افزودن زبان های مختلف
ایجاد سوالات متداول
ایجاد معرفی اعضا
اتصال به پنل پیامکی
طراحی واکنشگرا
برپایه سئو
امکان ایجاد جستجو و فیلتر های پیشرفته

در کمتر از 14 روزخودتان را تحویل بگیرید
0214428
0
23

طراحی سایت آگهی بهینه سازی شده بر اساس الگوریتم های گوگل

به منظور به نمایش درآمدن محتوای سایت آگهی شما برای کاربران، باید موارد مختلفی مد نظر قرار داده شوند. به طور مثال اگر تصاویر به درستی بارگزاری نشوند و در زمان وارد شدن کاربر به وبسایت آگهی، لود شدن آن ها با تاخیر انجام پذیرد، بدون تردید باعث تزلزل جایگاه سایت شما در گوگل شده و کاربر بدون این که اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورد، خارج خواهد شد.

به همین دلیل لازم است پیش از این که برای داشتن یک وبسایت آگهی و دایرکتوری حرفه ای، حتما طراحی آن بر اساس الگوریتم های گوگل انجام شده و مطالب اعم از تصاویر و متن ها و مقاله ها، سئو یا بهینه سازی شوند.

با طراحی وبسایت آگهی و دایرکتوری بر اساس الگوریتم های گوگل، امکان نمایش مطالب و تصاویر موجود در سایت در دستگاه های مختلف وجود دارد و کاربران می توانند از طریق لب تاب، تبلت، گوشی موبایل و… به اطلاعات سایت شما دسترسی پیدا کنند. به این عمل اصطلاحا واکنشگرا و یا ریسپانسیو نیز می گویند.

قرار گیری تصاویر و مطالب سایت در محلی مناسب و به کار گیری المان های مختلف برای آگهی های وی آی پی، از دیگر مواردی هستند که در زمان بهینه سازی سایت به آن ها توجه خواهد شد. شما نیز باید این موارد را برای داشتن سایتی مناسب و کاربر پسند، در نظر بگیرید.

مجموعه هیراوب، بر اساس تجربه و دانش افراد متخصص تیم خود که در حوزه طراحی سایت آگهی و دایرکتوری فعالیت چشمگیری داشته اند، وبسایت مورد نیاز شما را بر اساس الگوریتم های گوگل طراحی می نمایند و با انجام سئو به بهینه سازی مطالب آن کمک خواهند کرد.

طراحی دسته بندی های مختلف وبسایت آگهی

بدون تردید مقام مهم ترین و حساس ترین بخش های سایت های آگهی و دایرکتوری، به دسته بندی محصولات و خدمات تعلق می گیرد. چرا که با دسته بندی مناسب و ایجاد صفحات مختلف، امکان درج آگهی های متفاوت وجود داشته و کاربران می توانند در کم ترین زمان ممکن، به خدمات و کالا های مورد نیاز خود دست پیدا کنند.

هیراوب با توجه به حوزه فعالیت شما در درج آگهی، دسته بندی های مناسبی را ایجاد نموده و صفحات وبسایت را به گونه ای طراحی می کند تا کاربران بتوانند از آن استفاده مفید داشته باشند.

طراحی سایت بی تو بی تبلیغات

امروزه حوزه تبلیغات به قدری تخصصی شده است که بهره گیری از ظرفیت های آن نیازمند به کار گیری متخصصین حوزه تبلیغات می باشد. به همین دلیل طراحی سایت بی تو بی تبلیغات می تواند هزینه های انجام شده از سوی شرکت ها را با محقق کردن اهداف به نوعی سرمایه گذاری تبدیل نماید. شرکت های طراحی سایت، طراحی سایت بی تو بی تبلیغات را انجام داده اند تا در مسیر این نوع سرمایه گذاری قدمی برداشته باشند!

شرکت های بزرگ به منظور فروش محصولات و خدمات خود، روش های مختلفی را برای تبلیغات انتخاب می کنند. با به روی کار آمدن رسانه های جمعی که به دلیل مخاطب پسند بودن، روز به روز مورد استقبال بیش تری قرار گرفته اند، با گذشت زمان به محلی برای تبلیغات شرکت ها تبدیل شده  اند تا جایی که الگوی اقتصادی بسیاری از رسانه های جهان، کسب درآمد از تبلیغات می باشد.

طراحی سایت بی تو بی می تواند بستر مناسبی را برای شرکت های تبلیغ دنده فراهم نماید تا با اطمینان خاطر تبلیغات خود را به شرکت های تخصصی فعال در این حوزه بسپارند و با انتخاب کارآمد ترین روش های نوین تبلیغاتی اهداف تجاری، فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و اقتصادی خود را جامه عمل بپوشانند.

حفظ حریم خصوصی در طراحی وبسایت دایرکتوری

حفظ امنیت و جلوگیری از نفوذ خرابکار ها به اطلاعات کاربران و مطالب سایت، از حائز اهمیت ترین مواردی است که باید در زمان طراحی وبسایت دایرکتوری به آن توجه شود. شرکت هیراوب با استفاده از جدید ترین روش ها و با به کار گیری به روز ترین ابزارآلات موجود در حوزه طراحی سایت، تضمین کننده امنیت سایت شما می باشد.

شما می توانید با خیالی آسوده و بدون نگرانی از حمله خرابکار ها به سایت، مطالب آن را مدیریت کنید و با دریافت پورسانت از طریق معرفی فروشنده به خریدار، درآمد مطلوبی را به دست آورید.

درآمد زایی از سایت دایرکتوری چگونه است؟

روش های مختلفی برای درآمد زایی از سایت های آگهی و دایرکتوری وجود دارد. اما مهم ترین و شناخته شده ترین آن ها، درج تبلیغات سایر کسب و کار ها به صورت بنر تبلیغاتی و یا پوش آپ می باشد. البته دریافت هزینه بابت درج آگهی و یا حق عضویت توسط هر یک از کاربران نیز می تواند برای شما به کسب درآمد منجر شود.

اگر هنوز تصمیمی برای مطالب وبسایت دایرکتوری نگرفته اید، پیشنهاد می دهیم حتما از طریق خدمات مشاوره رایگان هیراوب، اطلاعات کافی را در این زمینه کسب نمایید تا با آگاهی کافی از طریق وبسایت دایرکتوری خود، درآمد زایی کنید.

طراحی سایت آموزشی

سوالات متداول

برای شروع طراحی سایت آگهی و تبلیغاتی چه اقدامی باید انجام بدم ؟

برای شروع طراحی سایت آگهی و تبلیغاتی کافیست با شماره های ما تماس بگیرید و فرم انتهای این صفحه را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند .

آیا سایت آگهی و تبلیغاتی شده در آینده قابلیت ارتقا دارد؟

بله. تمامی سایت های طراحی شده در هیراوب قابلیت ارتقا و بروزرسانی دارند.

مدت زمان پشتیبانی آگهی و تبلیغاتی چقدر است ؟

پشتیبانی سایت های آگهی و تبلیغاتی متناسب با پلن انتخابی شما در صفحه امکانات و قیمت طراحی سایت آگهی و تبلیغاتی است .

آیا بعد از طراحی سایت آموزش پنل مدیریت را می دهید؟

بله ، بعد از اتمام طراحی وبسایت آموزش کار با پنل مدیری سایت به کارفرما یا نماینده آن داده خواهد شد.

مدت زمان طراحی سایت آگهی و تبلیغاتی چقدر است ؟

مدت زمان طراحی سایت آگهی و تبلیغاتی بر اساس امکانات و پلن انتخابی شما مشخص می شود. ولی به طور کلی بین 15 روز تا 3 ماه است.

آیا وردپرس برای سایت آگهی و تبلیغاتی مناسب است ؟

به طور کلی امکانات وردپرس برای طراحی وبسایت آگهی و تبلیغاتی مناسب است. ولی جواب دقیق این سوال را بعد از کارشناسی و بررسی نیازهای شما می توان داد.

پشتیبانی شما به چه شکل است ؟

پشتیبانی هیراوب به صورت تیکت ، واتساپ و تلفن می باشد .

آیا هیراوب سئو سایت آگهی و تبلیغاتی را انجام می دهد؟

بله ،هیراوب به صورت حرفه ای سئو سایت آگهی و تبلیغاتی  را انجام می دهد.

درخواست طراحی سایت

جهت مشاوره رایگان و طراحی سایت فروشگاهی کافیست فرم روبرو را پر کنید تا کارشناسان هیراوب در کمتر از 24 ساعت با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند

برای درخواست طراحی سایت فرم زیر را پر کنید

نام و نام خانوادگی *
Fill out this field
نام برند
Fill out this field
تلفن تماس *
Fill out this field
ایمیل *
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
سایت خود را انتخاب کنید
Select an option
21 + 4 = ?
Enter the equation result to proceed