طراحی سایت آموزشی

به دلیل بیش تر شدن مشغله روزمره افراد، امروزه جست و جو در فضای مجازی و پیدا کردن خواسته و نیاز ها، در بین مردم رواج پیدا کرده است. در این میان، سیستم تحت وب و فروش محتوای آموزشی که با نام سایت آموزشی شناخته می شود، این امکان را مهیا نموده است تا با راه اندازی یک آموزشگاه مجازی تحت وب، محتوا های آموزشی در دسترس افراد قرار بگیرند.

امکانات گسترده آموزشی مانند تعریف دوره آموزشی، بارگذاری انواع مدیا، تعریف انواع آزمون، گواهینامه آموزشی و پرداخت کمیسیون به اساتید بابت فروش دوره ها، از طریق طراحی سایت آموزشی فراهم می شوند.

طراحی سایت آموزشی
طراحی سایت آموزشگاه

سایت آموزشی را از هیراوب بخواهید

پس از ورود کرونا به کشور و عدم دسترسی به آموزشگاه ها و مدارس، ایجاد یک بستر آموزشی که امکان کنترل آن از راه دور نیز فراهم باشد، به یکی از دغدغه های کشور تبدیل شد. به قدری که حتی آموزش و پرورش هم با ایجاد و راه اندازی اپلیکیشن شاد، سعی در فراهم کردن بستری آموزشی نمود!

طراحی سایت آموزشی، باعث کم تر شدن هزینه های مدرسان شده و مشتاقان علم و آموزش، مجبور به صرف وقت زیاد برای وارد شدن به کلاس های آموزشی نیستند و از طریق پنل کاربری یا سایت آموزشی، امکان شرکت در دوره های مختلف آموزشی را دارند!

با این اوصاف، تیم هیراوب دست به کار شده است تا برای افرادی که از طریق برگزاری کلاس های آموزشی کسب درآمد می کنند، طراحی سایت آموزشی را انجام داده و شرایط مطلوبی را برای فروش خدمات این دسته از افراد فراهم نماید.

برگزاری کلاس های آنلاین، فروش پکیج های آموزشی آنلاین، برگزاری آزمون ها و تست های مختلف و… ابزار آلاتی هستند که شما از طریق سایت آموزشی آن ها را در اختیار خواهید داشت. حال تصور کنید یکی از پکیج های مرتبط با شیوه تست زنی کنکور را در سایت خود بارگزاری کرده اید، هر فردی در هر زمان از شبانه روز و بدون محدودیت مکانی، امکان خرید این پکیج را داشته و شما صرفا از طریق توضیحات تکمیلی که در سایت خود درج نموده اید، دانش آموز را به خرید این پکیج ترغیب کرده اید!

طراحی سایت آموزشی در راستا ارائه خدمات آموزشی در هر زمینه ای، در واقع یک راه درآمد زایی بدون محدودیت مکانی و زمانی به شمار می آید که هیراوب، با توجه به سبک موارد آموزشی شما، مناسب ترین سایت آموزشی را با امکانات مختلف و متناسب در اختیار شما قرار می دهد.

برخی نمونه کارهای طراحی سایت

امکانات سایت آموزشی

 • ساخت صفحات نامحدود
 • درج و انتشار انواع محتوا
 • نمایش انواع اسلایدر باکس عکس
 • اتصال به شبکه های اجتماعی
 • ارسال محتوا از سایت به شبکه های اجتماعی
 • معرفی دوره های آموزش آنلاین
 • برگزاری وبینارهای آنلاین
 • امکان ایجاد عضویت ویژه یا اشتراکی
 • ارائه کتاب های آموزشی در سایت
 • برگزاری آزمون آنلاین در سایت آموزشی
 • قرار دادن آموزش های آنلاین رایگان
 • ایجاد گوگل مپ در سایت
 • قابلیت نظر دهی کاربران
 • قابلیت امتیاز دهی کاربران
 • ایجاد منوها و دسته بندی های مختلف
 • ارسال ایمیل به مشتری
 • ساخت ایمیل های مختلف برای بخش های مختلف
 • چت و پشتیبانی آنلاین
 • تعیین سطح دسترسی مختلف به سایت برای اعضا
 • ثبت نام و ایجاد پنل کاربری
 • ساخت فرم های مختلف
 • ایجاد خبرنامه
 • افزودن زبان های مختلف
 • ایجاد سوالات متداول
 • ایجاد معرفی اعضا آموزشگاه
 • اتصال به پنل پیامکی
 • طراحی واکنشگرا
 • برپایه سئو
 • امکان ایجاد جستجو و فیلتر های پیشرفته
 • فروش دوره آموزشی به صورت ویدئو
 • ایجاد صفحه مخصوص اساتید
 • جذب اساتید مختلف و دریافت کارمزد از فروش هر دوره
در کمتر از 14 روزخودتان را تحویل بگیرید
0214428
0
23

آیا طراحی سایت آموزشی به درآمد زایی ختم می شود؟

با در نظر گرفتن این مسئله که پیشرفت تکنولوژی زندگی تمامی افراد جامعه را تحت تاثیر قرار داده و دانش ما را به روز کرده است، ما همه روزه به دنبال آموزش های جدید و با کیفیت هستیم تا سطح اطلاعات خود را ارتقا دهیم. به همین دلیل مراکز آموزشی و آموزشگاه ها با طراحی سایت آموزشی، دسترسی مردم به سرویس های خود را سهولت بخشیده اند.

وب سایت های آموزشی یکی از مهم ترین وب سایت های موجود در بستر گوگل به شمار می آیند که به دلیل دسترسی راحت، جزو پرطرفدار ترین سایت ها و وبسایت ها می باشند. معطل نکنید! شما می توانید از طریق طراحی سایت آموزشی و بارگزاری محتوا های آموزشی مختلف و پکیج های متنوع، افراد زیادی را برای بازدید از وب سایت خود ترغیب کنید!

طراحی سایت آموزشی

چرا طراحی سایت آموزشی؟

امروزه بیش تر افراد جهان، به منظور دستیابی به اطلاعات مورد نیاز خود، از اینترنت و بستر گوگل استفاده می کنند. حال چرا مطالب آموزشی شما در دسترس این افراد فرار نگیرد؟

ارائه خدمات و محصولات به شیوه های سنتی، هر چقدر هم که درآمدزا باشند، باز هم به مکان و زمان محدود می شوند. اما طراحی سایت آموزشی حرفه ای، این امکان را به شما می دهد تا بدون محدودیت مکان و زمان، از بستر گوگل برای فروش محصولات و خدمات خود استفاده کنید. در واقع اگر با پیشرفت جامعه پیشرفت نکنید، جزو بازنده ها خواهید بود!

ایجاد یک وبسایت آموزشی در کنار فعالیت کسب و کارتان به صورت سنتی، باعث درآمد زایی بیش تری خواهد شد. این امر مخاطبان بیش تری را به سمت محتوا های آموزشی شما در هر زمینه ای، جذب خواهد کرد. شرکت هیراوب با طراحی وبسایت آموزشی حرفه ای در کم ترین زمان ممکن، این امکان را فراهم نموده است تا تمامی افراد بتوانند از طریق فروش خدمات آموزشی خود، به درآمد زایی دست پیدا کنند.

امروز داشتنیک ضرورت است.

بهینه سازی مطالب سایت چه تاثیری در فروش دارد؟

بهینه سازی مطالب سایت، به عنوان روشی مثمر ثمر و مفید برای نشان دادن مطالب وب سایت آموزشی شما به مخاطبان می باشد. در واقع از طریق سئو می توانید جایگاه محکمی را برای سایت خود در بین صفحات گوگل به دست آورید. علاوه بر این، کاربران می توانند با یک سرچ و جست و جو ساده، به اطلاعات وب سایت آموزشی شما دسترسی پیدا کنند.

مهم است بدانید که بهینه سازی سایت آموزشی، از همان لحظه طراحی سایت باید صورت بگیرد. چرا که اگر طراحی سایت آموزشی از طریق الگوریتم های گوگل انجام نشود، می تواند در طولانی مدت مطالب و محتوا های سایت را تحت تاثیر قرار داده و جایگاه شما را در صفحات اول گوگل و در لینک های ابتدایی متزلزل کند!

به طور کلی از طریق seo و اعمال الگوریتم های گوگل، می توانید طراحی وب سایت آموزشی را انجام دهید و با بهینه سازی مطالب و محتوا های سایت آموزشی خود اعم از ویدئو، تصاویر، مطالب و…. علاوه بر معرفی بهتر خدمات آموزشی به مخاطبان، از این طریق به درآمد مطلوبی نیز دست پیدا کنید.

از این رو تیم هیراوب با بررسی رقبای کاری شما و همین طور بهینه سازی مطالب سایت و هم چنین طراحی سایت آموزشی بر اساس الگوریتم های گوگل، این امکان را فراهم نموده است تا تمامی افرادی که در زمینه موارد آموزشی فعالیت دارند، از راه دور و بدون محدودیت مکانی و زمانی، کلاس های آنلاین برگزار کنند و یا پکیج های آموزشی خود را به فروش برسانند.

طراحی سایت آموزشی

مزایای طراحی وب سایت آموزشی

در طراحی سایت آموزشی ویژگی های بسیاری مطرح است. از آن موقع که دیگر روش های سنتی آموزش با چالش هایی مانند: بالا بودن هزینه، نداشتن وقت و… برخورد کرد. دانش آموزان به آموزش های مجازی روی آوردند. وب سایت ها با توجه به نوع مصرف و کاربردی که دارند دارای ویژگی های بسیاری هستند.

واکنشگرا بودن برای به نمایش درآمدن وبسایت آموزشی در هر دستگاه و در هر مرورگری، یکی از مهم ترین مزایا به شمار می آید. البته داشتن پروفایل کاربری متفاوت برای اساتید و دانش آموزان، می تواند یکی از ویژگی های مهم این نوع از وبسایت ها باشد.

توجه به رابط کاربری نیز می تواند تاثیر چشم گیری در جذب مخاطب داشته باشد. در واقع باید طراحی سایت آموزشی به گونه ای انجام شود، تا هر فردی با هر دستگاهی در کلاس های آنلاین شرکت کند و یا دسترسی به مطالب آموزشی سایت، به راحتی صورت پذیرد.

شرکت هیراوب، با طراحی سایت آموزشی قیمت مناسب و بر اساس سئو استاندارد و هم چنین رابط کاربری موثر و راحت، این امکان را برای تمامی افراد فراهم نموده است تا مطالب آموزشی مختلف را در اختیار کاربران و مخاطبان خود قرار دهند و هم چنین از طریق فروش مطالب آموزشی در قالب ویدئو، مقاله، گالری تصاویر و…، به درآمد زایی برسند.

طراحی سایت آموزشی بدون نیاز به آموزشگاه!

شاید تصور کنید که برای راه اندازی وب سایت آموزشی، پیش از هر چیزی به وجود یک آموزشگاه فیزیکی نیاز دارید! اما اشتباه است! شما برای داشتن یک سایت آموزشی، نیازی به مرکز آموزشی فیزیکی نخواهید داشت. مرکز آموزشی که از سوی شما راه اندازی می شود، می تواند به صورت آنلاین و مجازی فعالیت کند و اساتید مختلف در زمینه آموزشی های متفاوت در آن کلاس های آنلاین برگزار کنند.

حتی سایت های آموزشی این امکان را دارند تا هر استاد با داشتن پنل کاربری منحصر به فرد خود، تولید محتوای آموزشی انجام داده و از طریق وب سایت شما آن ها را به فروش برساند. این کار علاوه بر درآمد زایی برای استاد، برای شما نیز سود زیادی به همراه خواهد داشت!

طراحی سایت آموزشی

طراحی یک سایت آموزشی مفید و کاربردی

روش های سنتی آموزشی چندان دیگر این روز ها مخاطب ندارند و بالا بودن هزینه، نداشتن وقت کافی، ترافیک های شهری و… هر کدام مزید بر علت شده اند تا افراد نیاز های آموزشی خود را در بستر گوگل و فضای مجازی دنبال کنند. به همین دلیل طراحی وب سایت های آموزشی، رونق خاصی پیدا کرده است تا افراد بتوانند علاوه بر درآمد زایی، خدمات آموزشی خود را در اختیار کاربران قرار دهند.

اما طراحی این نوع از وب سایت ها، باید به گونه انجام شود تا مثمر ثمر و مفید واقع شده و اطلاعات مناسبی را در اختیار کاربران قرار دهند. به طور مثال یکی از ویژگی های مهمی که باید در زمان راه اندازی سایت آموزشی به آن توجه شود، واکنشگرا یا همان ریسپانسیو بودن مطالب سایت می باشد.

باید مطالب و محتوا ها به گونه ای نمایش داده شوند و چیدمان آن ها به صورتی انجام شده باشد که کاربران بتوانند از طریق هر دستگاهی مانند گوشی موبایل، لب تاب، تبلت و…. به اطلاعات وب سایت آموزشی شما دسترسی داشته باشند.

رابط کاربری وب سایت نیز از جمله مواردی است که باید در زمان طراحی سایت به آن توجه ویژه ای شود. چرا که این امر باعث جذب کاربران و مخاطبان به سایت شما شده و دسترسی به بخش های مختلف سایت مانند کتابخانه آنلاین، پکیج های آموزشی، درگاه پرداخت و… به سهولت انجام پذیرد.

مجموعه هیراوب، با طراحی سایت آموزشی بر اساس سئو استاندارد و همین طور رابط کاربری موثر و راحت، این امکان را برای تمامی افراد فراهم نموده است تا مطالب آموزشی مختلف را در اختیار کاربران و مخاطبان خود قرار دهند. همین طور از طریق فروش مطالب آموزشی در فرمت های مختلف مانند ویدئو، مقاله، تصاویر و… کسب درآمد داشته باشند!

به عنوان صاحب کسب و کار در مورد طراحی سایت آموزشی بدانید!

شما حق دارید به عنوان صاحب بیزینس و یک کسب و کار آموزشی و فرهنگی، در مورد مهم ترین جنبه های طراحی سایت آموزشی بدانید و اطلاعاتی را در این زمینه به دست آورید تا خروجی مطلوبی را از طراح سایت خود تحویل بگیرید.

گرافیک و رابط کاربر جزو ابتدایی ترین مسائلی هستند که باید در زمان طراحی سایت آموزشی به آن توجه نمایید. هنگامی که مخاطبان و کاربران به وب سایت آموزشی شما وارد می شوند، باید دسترسی به بخش های مختلف سایت به راحتی انجام شده و کاربر اطلاعات مورد نیاز خود را بدون معطلی از وب سایت آموزشی شما استخراج کند.

اگر تصور می کنید که بدون سئو و بهینه سازی سایت و مطالب آن می توانید به راحتی خدمات سایت خود را در اختیار کاربران بگذارید، اشتباه می کنید! لازم است در کنار واکنش گرا بودن، رابط کاربری راحت داشتن و همین طور گرافیک مطلوب، بر روی سئو سایت نیز کار نمایید. شما صرفا از طریق سئو استاندارد می توانید جایگاه مناسبی را در صفحات گوگل به دست آورید و با ترغیب کردن کاربران برای ماندن در وب سایت آموزشی، جایگاه خود را به مرور محکم نمایید!

برای طراحی سایت آموزشی چقدر هزینه کنم؟

شاید تصور کنید که طراحی سایت آموزشی با قابلیت های مختلف مانند برگزاری کلاس های آموزشی، فروش دوره ها و پکیج های مختلف، ارائه پنل کاربری اختصاصی برای مخاطبان و اساتید و… هزینه سنگین و سرسام آوری را برای شما به همراه خواهد داشت. حال که چنین تصوری دارید، لازم است بدانید که تیم هیراوب با نازل ترین قیمت و همین طور مقرون به صرفه ترین اعداد و ارقام، امکان راه اندازی یک وب سایت آموزشی را برای شما فراهم نموده است.

البته ناگفته نماند که به طور کلی عوامل مختلفی بر روی قیمت طراحی سایت آموزشی تاثیر گذار هستند که کارشناسان و تیم هیراوب آن ها را بر اساس نوع مطالب آموزشی و همین طور نیاز ها و خواسته های شما بررسی نموده و متناسب ترین سایت آموزشی را تحویل می دهند.

سوالات متداول

برای شروع طراحی سایت شرکتی چه اقدامی باید انجام بدم ؟

برای شروع طراحی سایت شرکتی کافیست با شماره های ما تماس بگیرید و فرم انتهای این صفحه را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند .

آیا سایت شرکتی طراحی شده در آینده قابلیت ارتقا دارد؟

بله. تمامی سایت های طراحی شده در هیراوب قابلیت ارتقا و بروزرسانی دارند.

کدام شرکت ها به سایت شرکتی نیاز دارند ؟

به طور کلی تمامی شرکت های خدماتی و فروش محصول که قصد فروش آفلاین و معرفی محصولات و خدمات خود به مشتریان دارند می توانند اقدام به طراحی سایت شرکتی کنند.

آیا به سایت شرکتی می توان فروشگاه اضافه کرد ؟

به سایت شرکتی می توان فروشگاه اضافه کرد و آن را به آنلاین شاپ تبدیل کرد. ولی نتیجه و امکانات کامل سایت فروشگاهی را نخواهید داشت.

مدت زمان پشتیبانی سایت شرکتی چقدر است ؟

پشتیبانی سایت های شرکتی متناسب با پلن انتخابی شما در صفحه امکانات و قیمت طراحی سایت شرکتی است .

آیا بعد از طراحی سایت آموزش پنل مدیریت را می دهید؟

بله ، بعد از اتمام طراحی وبسایت آموزش کار با پنل مدیری سایت به کارفرما یا نماینده آن داده خواهد شد.

مدت زمان طراحی سایت شرکتی چقدر است ؟

مدت زمان طراحی سایت شرکتی بر اساس امکانات و پلن انتخابی شما مشخص می شود. ولی به طور کلی بین 15 روز تا 3 ماه است.

آیا وردپرس برای سایت شرکتی مناسب است ؟

به طور کلی امکانات وردپرس برای طراحی وبسایت شرکتی مناسب است. ولی جواب دقیق این سوال را بعد از کارشناسی و بررسی نیازهای شما می توان داد.

آیا طراحی سایت فروش ما را بیشتر می کند؟

طراحی سایت به فروش بیشتر شما کمک می کند ولی صرفا داشتن سایت کافی نیست.

آیا برای شهرهای دیگر هم سایت طراحی می کنید ؟

بله ، ما ببرای تمامی شهرهای ایران و حتی خارج از کشور نیز سایت طراحی می کنیم.

پشتیبانی شما به چه شکل است ؟

پشتیبانی هیراوب به صورت تیکت ، واتساپ و تلفن می باشد .

آیا هیراوب سئو سایت شرکتی را انجام می دهد؟

بله ،هیراوب به صورت حرفه ای سئو سایت شرکتی را انجام می دهد.

درخواست طراحی سایت

جهت مشاوره رایگان و طراحی سایت فروشگاهی کافیست فرم روبرو را پر کنید تا کارشناسان هیراوب در کمتر از 24 ساعت با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند

برای درخواست طراحی سایت فرم زیر را پر کنید

نام و نام خانوادگی *
Fill out this field
نام برند
Fill out this field
تلفن تماس *
Fill out this field
ایمیل *
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
سایت خود را انتخاب کنید
Select an option
19 + 15 = ?
Enter the equation result to proceed