خدمات سئو و بهینه سازی سایت

بی رقیب نیستید؛ولی می تونید بهترین باشید!

با استفاده از خدمات سئو و بهینه سازی سایت می توانید به سرعت پیشرفت کنید و در کسب کار خود رقیبان را کنار بگذارید و به سرعت در صفحه اول گوگل قرار بگیرید.

null

بررسی تخصصی سایت

اولین گام جهت انجام یک سئو حرفه ای، آنالیز تخصصی و همه جانبه سایت جهت یافتن نقاط قوت و ضعف سایت و همچنین بررسی رقبا می باشد.

null

بهینه سازی وب سایت

ابتدا ساختار سایت بر اساس آخرین الگوریتم های موتورهای جستجو بهینه سازی می گردد و در صورت نیاز بر روی بهبود رتبه کلمات کلیدی سایت فعالیت می شود.

null

بهبود رتبه کلمات کلیدی

کلمه کلیدی در رقابت کسب و کار انترنتی امروزی،حکم نردبان موفقیت را دارد .در این قسمت تیم سئو پس از مشاوره جهت انتخاب کلمه کلیدی اقدامات لازم جهت بهبود رتبه در بین رقبا را انجام می دهد

null

پشتیبانی و مشاوره سئو

داشتن یک مشاور متخصص، در هر قسمت از فعالیت تجاری سازمان، یک نیاز ضروری می باشد. ما برای ارائه بهترین گزینه ها در کنار شما هستیم.

افزایش فروش با خدمات سئو هیرا وب

هیرا وب با ارائه مجموعه‌ای کامل از خدمات سئو و اعمال کارهایی از جمله بررسی و انجام کلمات انکر تکست(کلمه کلیدی) و بهینه‌سازی سایت  و محتوا و رپورتاژ آگهی بر روی بخش‌های مختلف وب‌سایت‌ شما، کلیه نیازهایتان را برآورده می کند و به شما کمک می کند تا در زمینه کسب و کارتان بتوانید میزان زیادی از سهم بازار را بدست آورید.

برای دستیابی به هر هدفی در حوزه تجارت نیازمند تلاش و کوشش‌های فراوانی است؛ ما در هیرا وب همراه با مشاوران متخصص با ارائه بهترین خدمات سئو آنلاین، مسیر دشوار پیش روی شما را هموار می کنیم و بخش‌هایی مهمی از این راه دشوار را به دوش خواهیم می کشیم. شما با انتخاب ما علاوه بر دریافت کلیه خدمات مذکور، با بهره‌گیری از کمک مشاوران متخصص با کمترین هزینه، بهترین نتایج ممکن را کسب خواهید کرد.

تیم مشاوره خدمات سئو آنلاین هیرا وب قبل از ارائه خدمات سئو، وب سایت شما را به صورت دقیق بررسی کرده و بعد از بررسی با بهترین شیوه های سئو وب سایت شما را بهینه سازی می کند و در همه مراحل  سئو  همراه شما خواهد بود.

لذا اگر قصد بهبود وضعیت کسب و کار دیجیتال خود را دارید و میخواهید در کسب و کار خود پیشرفت خوبی داشته باشد و به دنبال متخصصی قابل اعتماد هستید، هیرا وب با کمال افتخار آماده ارائه خدمات سئو و کارشناسی مسائل بهینه‌سازی به وب‌سایت‌ و شرکت شما بوده و همراهی حرفه‌ای خود را از آغاز تا پایان تضمین می‌کند.

با انتخاب ما، بهترین نتایج را در سریع‌ترین زمان ممکن خواهید یافت!

93%
خرید های اینترنتی با جستجو در اینترنت شروع می شود

75%
بعد از جستجو در اینترنت به صفحه دوم مراجعه نمی کنند

70%
کاربران به تبلیغات گوگل توجه نمی کنند و نتایج اصلی را انتخاب می کنند

سئو چیست؟

سئو (SEO) مخفف سه کلمه Search Engine Optimization است که به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. امروزه این مفهوم به Search Experience Optimization تغییر یافته که برابر است با بهینه سازی تجربه کاربری از جستجو، به عبارت دیگر باید برای رضایت کاربر از نتیجه یافت شده ارزش زیادی قائل شویم .

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام می گیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو می نامیم.

اگر بخواهم جزئی تر بگوییم به مجموعه فعالیت هایی  که در طراحی سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا انجام می دهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدیدکننده بیشتری برای سایت جذب کنیم.و تجربه خوبی را به کاربر انتقال دهیم سئو می گویند.و فقط مربوط به موتورهای جستجو نیست بلکه مناسب سازی سایت برای بازدیدکنندگان نیز از فاکتورهای اصلی آن می باشد. بطوریکه در چند سال اخیر سیاست‌های گوگل با انتظارات بازدیدکنندگان از سایت‌ها همسو شده است.

چرا برای سئو هیرا وب را انتخاب کنیم ؟

سئو و بهینه سازی سایت چیست ؟

سئو به اقداماتی می گویند که باعث می شود جایگاه سایت شما در نتایج جستجو گوگل ارتقاء پیدا کند. به طور کلی می توان خدمات سئو سایت را به 5 دسته اصلی تقسیم نمود.

 1. سئو تکنیکال و ارگانیک
 2. بازاریابی محتوا
 3. لینک سازی داخلی
 4. لینک سازی خارجی
 5. لوکال سئو (سئو محلی)
 6. آنالیز و مشاوره

فرآیند انجام یک پروژه سئو و بهینه سازی معمولا با بهینه سازی ساختار کدنویسی قالب و اعمال استانداردهای سئو در سایت آغاز می شود. پس از آن فرایند بازاریابی محتوایی و تولید محتوا سئو شده آغاز شده و فرآیند ایندکس و کسب جایگاه در نتایج جستجو گوگل شروع می شود. با گذشت چند ماه از فعالیت یک سایت، میتوان با به کارگیری تکنیک های لینک سازی داخلی و خارجی جایگاه آن را در نتایج جستجو گوگل بهبود بخشید.

افزایش فروش با سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو مهمترین بخش دیجیتال مارکتینگ است که می تواند به کسب و کار آنلاین شما را رونق دهد.اگر شما هم دارای یک کسب و کار مبتنی بر اینترنت باشید،مسلما به دنبال راهی برای افزایش فروش،ترافیک و گردش مالی خود هستید مطمئنا تبلیغات بسیار زیادی را در رابطه با خدمات سئو مشاهده کرده و شاید هم از خودتان پرسیده باشید که این خدمات چه سودی برایتان خواهند داشت؟!

خب، پاسخ این پرسش بسیار ساده است! شما بدون دریافت خدمات سئو و بهینه سازی سایت و بهره‌گیری از کمک کارشناس سئو شانس بسیار کمی در بازار رقابتی آنلاین خواهید داشت. در صورت پیاده سازی خدمات سئو حرفه ای، وب‌سایت شما در رتبه های  صفحه اول جستجوی گوگل قرار گرفته و فروش محصولات‌تان به شکل چشم‌گیری افزایش خواهد یافت! اما صبر کنید، این تنها مزیت خدمات سئو برای شما نیست.

با سئو کسب و کار خود را دگرگون کنید

با توجه به افزایش سایت های ارائه دهنده خدمات سئو،پیدا کردن گزینه ای مناسب و حرفه ای به کاری نسباتا سخت تبدیل شده و نگرانی هایی رو برای مدیرانی که به دنبال بهترین متخصصان سئو هستند به وجود آورده است.هیرا وب ، با گرداوری تیمی مجرب و متخصص درزمینه ارائه خدمات سئو قادر به رفع تمام نیازهای مشتریان خود بوده و با تضمین کیفیت خدمات خود، علاوه بر کاهش این نگرانی ها آماده همکاری حرفه ای با وب سایت و کسب و کار آنلاین شما به شکلی مستمر نیز می باشد

کسب رتبه در موتورهای جستجو

اصلی ترین هدف بهینه سازی و خدمات سئو، کسب رتبه در صفحه اول در جستجوهای گوگل است. از این رو محور  تلاش‌های تیم هیرا وب نیز بر همین هدف استوار است. ما با اعمال به‌روزترین اصول و قوانین گوگل سئو و بهینه سازی روی وب‌سایت‌ و محتوا، فرآیند رتبه‌بندی گوگل را به شکلی صحیح بکار گرفته و جایگاه مناسبی را از میان رقیبان‌تان برای شما بدست خواهیم آورد! فراموش نکنید که داشتن  در صفحه اول جستجوی گوگل امر بسیار مهمی بوده و قادر به ایجاد تحولی چشم‌گیر در بازده کسب و کارتان خواهد بود.

امروزه ۸۰ الی ۹۰٪ کاربران اینترنت، از جستجوی گوگل برای یافتن فروشگاه‌ها و موسسات ارائه دهنده خدمات بهره می‌گیرند و همین مسئله به معنای وجود پتانسیلی عظیم از مشتریان بالقوه در این موتور جستجو می‌باشد. به خاطر داشته باشید که هدف قرار دادن و جذب چنین حجمی از مشتریان، دستاورد بزرگی است که تنها از طریق سئو امکان پذیر است!  اگر می خواهید به کسب و کار خود رونق ببخشید سایت خود را به گروه هیرا وب بسپارید و از نتیجه بدست آمده لذت ببرید

چگونه در صفحه اول موتورهای جستجو بمانیم

بعد از رسیدن به صفحه اول موتورهای جستجو گروه پشتیبان سئو به شما کمک می کند تا در این صفحه حضور دائم داشته باشید.

افزایش سرعت سایت

سرعت سایت یکی از مهمترین معیارهای سنجش گوگل و ارتقا در موتورهای جستجو است .شما می توانید سرعت لود صفحات سایت خود را با ابزار gtmetrix ارزیابی کنید.گروه هیرا وب با عملیات تخصصی سرعت سایت شما را به بهترین شکل بهینه می کند.

افزایش تعداد بازدید کنندگان از موتورهای جستجو

 • خدمات سئو on-page و off-page
 • افزایش بازدید مقالات
 • ساخت landing page یا صفحات فرود
 • کلمات کلیدی  Long Tail Target
 • وبلاگ ها
 • و…..

افزایش حضور مخاطبین در سایت و تعامل بیشتر با آنها

افزایش زمان حضور کاربر در سایت و ارتباط بیشتر کاربران با آن از طریق ارسال دیدگاه یا اشتراک گذاری و زیبایی های بصری سایت

افزایش نرخ CRT

به تعداد دفعات نمایش صفحه سایت شما تقسیم بر تعداد کلیک آن صفحه CTR می گویند.

بهینه سازی سایت مطابق با الگوریتم های جدید گوگل

بهینه سازی سایت مطابق جدید ترین الگوریتم های گوگل:

 • بهینه سازی الگوریتم پاندا
 • بهینه سازی الگوریتم پنگوئن
 • بهینه سازی الگوریتم کبوتر
 • بهینه سازی الگوریتم دزدان دریایی
 • بهینه سازی الگوریتم گورخر google zebra
 • بهینه سازی الگوریتم freshness
 • بهینه سازی الگوریتم rank brain
 • بهینه سازی الگوریتم کافئین

بی رقیب نیستید ولی می توانید بهترین باشید

 خدمات  سئو حرفه‌ای   وب  سایت باعث می شود کسب و کار شما پیشرفت چشم گیری داشته  باشد و  در جایگاه های  صفحه  اول  گوگل  قرار بگیرد.  پس از اعمال    سئو و ادامه  روند بهینه‌ سازی سایت ،  کسب  و کار اینترنتی  شما  در جایگاه  بهترین‌های  زمینه  کاریتان قرارخواهد  گرفت   و رتبه های صفحه اول موتور های جستجو را  از  آن  خود  خواهد کرد !  البته این  را باید  بدانید  که  برای  داشتن سئو عالی  باید  همیشه  در فکر  بهینه  سازی  وب سایت خود باشید  و نه  فقط  چند هفته  یا  چند  ماه  اگر  همه   قوانین  به درستی  انجام شود   موجب  افزایش   میزان  بازدید  وب‌   سایت‌   شما   می شود   و در ادامه  موجبات افزایش فروش  محصولات  یا  خدمات‌ کسب و کار شما می شود

 

سئو ارگانیک چیست ؟

سئو ارگانیک به بهینه سازی سایت به روش اصولی و طبیعی می گویند که در آن تقلب صورت نگرفته باشد. سئو ارگانیک برای گوگل بسیار ارزشمند است و اگر وب سایتی از سئو ارگانیک به رتبه های بالا در صفحات گوگل رسیده باشد گوگل به او اهمیت بسیاری می دهد.

تفاوت سئو کلاه سفید با کلاه سیاه

اگر سئو به روش کاملا اصولی مطابق با الگوریتم های گوگل و موتورهای جستجو بر پایه محتوای استاندارد انجام شود به آن سئوی کلاه سفید می گویند که معمولا زمان بیشتری طول می کشید و نزد موتورهای جستجو ارزش بسیار بالایی دارند.

سئو کلاه سیاه به تکنیک هایی و استراتژی هایی اشاره دارد که سعی در اسپم، فریب موتور های جستجو و… دارند. البته سئو کلاه سیاه می تواند وب سایت شما را برای مدتی به جایگاه اول موتور های جستجو ببرد ولی سایت شما در معرض خطر جریمه و یا حذف شدن از نتایج جستجو قرار خواهد گرفت. پس با مشاوران و متخصصان ما در ارتباط باشید تا به سئو کلاه سیاه دچار نشوید.

موتور های جستجو چگونه کار می کنند؟

موتور های جستجو برای آنالیز محتوای وب سایت شما از ربات هایی که اغلب با نام عنکبوت، روبات یا خزنده یاد می شوند، استفاده می کنند. این ربات ها به موتور های جستجو فهرستی از وب سایت های خوب و بد را ارائه می دهند. ربات موتور های جستجو هر روزه در حال تغییر هستند و الگوریتم های دقیق تری به آن ها اضافه می شود. پس فکر سئوکلاه سیاه را از فکرتان بیرون بیندازید چون ممکن نیست که ربات های گوگل گول بخورند.

بازاریابی هوشمندانه با سئو

سئو با کمترین هزینه میتواند بازدهی بسیار خوبی در کسب و کار شما ایجاد کند. و نکته مهم تر این است که موتور های جستجو برای سئو ارگانیک هزینه ای دریافت نمی کنند. الگوریتم های گوگل و انواع موتور های جستجو هر روزه در حال تغییر هستند و در صورت متوقف شدن شما در مسیر بهینه سازی وب سایت تان برای موتور های جستجو می تواند ضرر بزرگی را به کسب و کارتان تحمیل کند.ما پشتیبان شما هستیم تا  با بروز ترین الگوریتم های گوگل وب سایت شما را در کمترین زمان ممکن به صفحات اول گوگل ببریم . میلیون ها مشتری آنلاین منتظر شما هستند.

در وبلاگ ما چه می گذرد؟

اصلی ترین مراحل سئو سایت چیست؟

سئو و بهینه سازی یک سایت فرآیندی زمانبر و مستمر است. تکنیک ها و روش های زیادی برای کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل وجود دارد که هر کدام می توانند تاثیر مثبتی در این فرآیند داشته باشند. برای موفقیت در سئو هر سایت نیازمند 3 بازوی اصلی هستیم که عبارتند از:

1- سئو تکنیکال

استانداردسازی کدنویسی سایت، رعایت اصول سئو در طراحی، نشانه گذاری استاندارد، بهینه سازی سرعت سایت، طراحی نسخه ریسپانسیو و مواردی از این دست را سئو تکنیکال می نامیم. برای شروع فعالیت های مرتبط با بازاریابی محتوا پیش از هر چیز به یک بستر قدرتمند و سایت استاندارد نیاز خواهیم داشت.

2- بازاریابی محتوا

فعالیت هایی شامل شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند، آنالیز رقبا، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوای ارزشمند، برچسب گذاری و دسته بندی، لینک سازی داخلی و … را میتوان بخشی از فرآیند بازاریابی محتوا دانست. موفقیت در سئو بدون محتوا تقریبا غیرممکن است.

3- لینک سازی هدفمند

رعایت استانداردهای سئو تکنیکال و تولید محتوای ارزشمند میتواند شما را به صفحه اول نتایج گوگل برساند ولی برای کسب رتبه 1 و رقابت با سایت های قدیمی تر شما نیازمند لینک سازی خارجی برای سایت خود هستید. فعالیت در شبکه های اجتماعی، فروم های تخصصی، کامنت مارکتینگ، خرید بک لینک، خرید رپورتاژ آگهی و … را اصطلاحا SEO Off-page می نامیم.

درخواست خدمات سئو

مجموعه هیرا وب آماده عقد قرارداد با تمامی کسب و کارها جهت انجام طراحی سایت و سئو می باشد.جهت سهولت در مشاوره شما می توانید شماره تلفن و ایمیل خود را در فرم روبرو وارد کنید. در اسرع وقت کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان با شما تماس خواهد گرفت و به شما راهنمایی های لازم را خواهند داد.

همچنین اگر نمی دانید آیا کسب و کار اینترنتی به درد شما می خورد یا نه می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما گفتگو کنید و  اطلاعات دقیقی نسبت به کسب و کار آنلاین بدست آورید

درخواست بررسی سئو

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
تلفن تماس *
این فیلد را پر کنید
ایمیل *
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
نام سایت
این فیلد را پر کنید
خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید
انتخاب تنظیمات
کلمات کلیدی خود را وارد کنید
این فیلد را پر کنید
23 - 14 = ?
برای ادامه، نتیجه معادله را وارد کنید
فهرست