دسته بندی مقاله : خدمات

چگونه با طراحی سایت آژانس هوایی پولدار شویم؟

به قدری افرادی جامعه امروزی درگیر روزمرگی های خود هستند که دیگر کم تر کسی حوصله و زمان کافی برای استفاده از خدمات حضوری را دارد. اغلب افراد سعی دارند با کمک اینترنت و در بستر گوگل و یا شبکه های اجتماعی، نیاز ها و مایجتاج ضروری خود را خریداری کنند. به طور مثال خرید بلیط غیر حضوری از آژانس های هوایی انجام می گیرد، پس از پروسه طراحی سایت آژانس هوایی امکان پذیر می باشد!

فهرست مطالب این مقاله

در واقع خرید و استفاده از خدمات غیر حضوری و اینترنتی نیاز به بستر سازی و ایجاد شرایطی منحصر به فرد دارد که یکی از آن ها طراحی سایت به شمار می آید. خرید بلیط هواپیما، قطار یا اتوبوس، رزرو هتل و یا مسافرخانه و اقامتگاه و حتی خرید تور های مسافرتی به صورت غیر حضوری، صرفا با طراحی سایت آژانس هواپیمایی و یا طراحی سایت آژانس مسافرتی صورت می پذیرد.

طراحی سایت آژانس هوایی
چطور با طراحی سایت آژانس هوایی پولدار شویم؟

خرید اینترنتی از طریق سایت ها و وب سایت ها، علاوه بر این که هیچ محدودیت مکانی و زمانی ندارد، باعث می شود تا خریداران و متقاضیان به راحتی جست و جو های لازم را در محیط سایت انجام دهند و سپس بلیط یا تور دلخواه خود را خریداری نمایند.

حال اگر می خواهید در مدتی کوتاه درآمد خود را افزایش دهید و نرخ فروش بلیط بیش تری را در ماه برای آژانس مسافرتی خود رقم بزنید، با هیراوب همراه باشید تا اصول انجام این کار و قواعد طراحی سایت آژانس هواپیمایی را برای شما شرح دهد.

آیا ضرورتی برای طراحی سایت آژانس هوایی وجود دارد؟

در صورتی که یک جست و جو ساده در گوگل انجام دهید، متوجه خواهید شد که بسیاری از مشاغل به دنیای دیجیتال ورود پیدا کرده اند و محصولات و خدمات خود را بدون محدودیت مکانی و زمانی و از طریق بستر اینترنت به فروش می رسانند.

حتی آژانس های مسافرتی و هواپیمایی نیز با ساخت سایت و قرار گیری در رتبه های اول گوگل، فروش بلیط و تور های گردشگری را به شکل غیر حضوری انجام می دهند. این سایت ها به شکلی بومی و در جهت معرفی و نشان دادن بنا های تاریخی و اماکن گردشگری هر منطقه، شهر و یا کشور فعالیت می کنند و در این میان، فروش بلیط مقصد جاذبه های تاریخی و توریستی معرفی شده را به فروش می رسانند.

طراحی سایت آژانس هوایی
اهمیت طراحی سایت آژانس هوایی برای کسب و کار

طراحی سایت آژانس هوایی، در واقع یک مقدمه و شروع ضروری و واجب برای افزایش درآمد و فروش بلیط و خدمات گردشگری بیش تر به حساب می آید. ضمن این که این نوع از سایت ها، صرفا برای یک زبان و یا جامعه ای مشخص ایجاد نمی شوند و با داشتن قابلیت چند زبانه بودن، خدمات را به طیف گسترده ای از افراد ارائه می دهند.

اشتباهات مدیران آژانس هوایی دیگر را تکرار نکنید!

شما به عنوان مدیریت یک آژانس مسافرتی و هوایی، باید بدانید که تعداد زیادی از رقبای شما این روز ها با طراحی سایت فروش بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس و تور های گردشگری متنوع از طریق سایت و در بستر گوگل، مشتریان زیادی را به سمت خود می کشانند!

همان طور که پیش تر اشاره کردیم، استفاده از خدمات غیر حضوری در روز های پر مشغله ای که همگی ما آن را تجربه می کنیم، مورد استقبال قرار گرفته است و طرفداران زیادی دارد. خرید بلیط هواپیما و تهیه تور های گردشگری، یک کار زمان بر بوده و ممکن است تعداد زیادی از افرادی که قصد سفر دارند، امکان صرف این زمان را برای تهیه کردن بلیط نداشته باشند.

حال تصور می کنید که این افراد از سفر رفتن منصرف می شوند؟ خیر. فقط بلیط شهر و مقصد مورد نظر خود را در گوگل سرچ می کنند و سپس در بین سایت های آژانس هواپیمایی و مسافرتی که از طریق جست و جو به آن ها نشان داده شده اند، خرید بلیط مقصد مد نظر خود را انجام می دهند.

طراحی سایت آژانس هوایی
هدف از طراحی سایت آژانس هوایی چیست؟

متوجه شدید چقدر ساده مشتریان خود را با عدم طراحی سایت آژانس هوایی از دست می دهید و ممکن است تا مدتی دیگر حتی یک مسافر هم حضوری به آژانس مسافرتی شما مراجعه نکند و مجبور شوید کسب و کار خود را جمع کنید!

برای ساخت سایت آژانس هواپیمایی موفق عجله کنید!

طراحی سایت مسافرتی و گردشگری مستلزم رعایت نکات و اصولی می باشد که شاید آشنایی زیادی با آن ها نداشته باشید. در هر صورت متخصصین هیراوب تصمیم دارند تا این نکات و اصول را برای شما به طور کامل شرح دهند و شما را برای ساخت یک سایت آژانس مسافرتی محبوب و کلیک خور، یاری دهند.

چه خدماتی را ارائه می دهید؟

از مهم ترین و اصلی ترین اهدافی که می توان برای طراحی وب سایت آژانس هوایی نام برد، معرفی خدماتی می باشد که آژانس مسافرتی شما ارائه می دهد. باید برای این که طراحی وب سایت گردشگری به درستی و اصولی انجام شود، حتما لیستی کامل از خدماتی که به عنوان یک شرکت مسافرتی ارائه می دهید، تهیه نمایید.

مشتریان و بازدید کنندگان سایت شما باید بتوانند اقدامات مرتبط با رزرو بلیط، رزرو تور، انتخاب هتل، انتخاب خدمات هتل، پرداخت هزینه و… را با انجام چند کار ساده و راحت، به تنهایی و از طریق سایت آژانس هوایی شما انجام دهند.

طراحی سایت آژانس هوایی
برای طراحی سایت آژانس هوایی چه خدمات را در نظر دارید؟

از این رو تهیه کردن یک لیست کامل از خدمات مسافرتی و گردشگری که ارائه می دهید، کمک می کند تا ساخت وبسایت هواپیمایی، بر اساس لیست شما انجام پذیرد.

درگاه پرداخت آنلاین را جدی بگیرید!

غیر ممکن است فردی را در جامعه امروزی پیدا کنید که با داشتن یک گوشی هوشمند و آشنا بودن با فضای مجازی، رمز پویا کارت بانکی خود را فعال نکرده باشد و شناختی نسبت به پرداخت های آنلاین و اینترنتی نداشته باشد!

بازدید کنندگان و کاربرانی که به سایت شما مراجعه کرده اند، بدون تردید تصمیم به بررسی قیمت ها و تاریخ ها داشته و سپس می خواهند خرید خود را انجام دهند. حال تصور کنید که پس از طی شدن پروسه انتخاب بلیط رفت و برگشت و هتل و خدمات و…، در زمان پرداخت هزینه های مربوطه با یک شماره کارت برای استفاده از خدمات کارت به کارت مواجه شود و پس از انجام این مراحل به درگاه پرداخت متصل نشود!

وجود درگاه پرداخت آنلاین در یک وب سایت علاوه بر این که پروسه پرداخت هزینه ها را برای کاربران سهولت می بخشد، به نوعی باعث اعتبار دادن به سایت می شود و در نظر آن ها معتبر و قابل اعتماد نشان داده خواهد شد.

صفحات مهم وب سایت آژانس هواپیمایی را فراموش نکنید!

از آن جایی که باید طراحی و ساخت وبسایت آژانس هوایی کامل اصولی انجام بگیرد تا پس از راه اندازی و وارد شدن به بستر گوگل و معرفی شدن به کاربران، با مشکل مواجه نشود، بهتر است صفحات حائز اهمیت و ضروری سایت کاری خود را بشناسید.

طراحی سایت آژانس هوایی
اهمیت صفحات در طراحی سایت آژانس هوایی

فراموش نکنید که عدم دسترسی به برخی موارد برای کاربران، می تواند بازدید سایت شما را کم کرده و رتبه شما را در گوگل تحت تاثیر قرار دهد. در صورتی که بتوانید خدمات خود را به ساده ترین شیوه از طریق راه اندازی سایت آژانس هوایی در اختیار کاربران قرار دهید، با بالا بردن جایگاه وب سایت در گوگل، علاوه بر تجربه فروش بیش تر، می توانید از دیگر مزایای مرتبط با حوزه کاری خود مانند درج تبلیغات نیز استفاده کنید. (در این مورد در ادامه بیش تر توضیح می دهیم.)

صفحه درباره ما

ساختن صفحه درباره ما در زمان طراحی وبسایت مسافرتی به شما کمک می کند تا اطلاعاتی هم چون گواهینامه ها، سوابق کاری، تخصص ها و مجوز های اخذ شده آژانس گردشگری خود را در اختیار کاربران قرار دهید. ضرورت وجود این صفحه در وب سایت به دلیل اعتبار بخشیدن به کسب و کار و جلب اعتماد مشتریان می باشد.

صفحه تماس با ما

ایجاد کردن این صفحه با هدف معرفی راه های ارتباطی کاربران با آژانس هواپیمایی شما انجام می گیرد. صفحه تماس با ما می تواند لینک موقعیت مکانی آژانس مسافرتی را در گوگل مپ به مشتریان نشان دهد. هم چنین وجود شماره تماس های لاین ها و خدمات مختلف آژانس هوایی مانند رزرو هتل، رزرو تور، خرید بلیط هواپیما، خرید بلیط قطار، پرواز های خارجی و… دسترسی کاربران را آسان تر خواهد کرد.

صفحه رزرو آنلاین

فراموش نکنید که کاربران به وب سایت آژانس هوایی شما مراجعه کرده اند تا امکان استفاده از خدمات غیر حضوری و اینترنتی را داشته باشند. پس واجب است تا صفحه رزرو آنلاین را برای کلیه خدماتی که قابلیت رزرو آنلاین دارند، در سایت خود قرار دهید.

طراحی سایت آژانس هوایی
ضرورت صفحه رزرو آنلاین در طراحی سایت آژانس هوایی

در زمان ساخت سایت آژانس هوایی، ایجاد کردن این صفحه به کاربران کمک می کند تا با سهولت بیش تری امکان استفاده از خدمات مسافرتی و گردشگری آژانس شما را در اختیار داشته باشند. ضمن این که وجود این صفحه یکی از ضرورت های یک وب سایت هواپیمایی و فروش خدمات گردشگری و مسافرتی به شمار می آید!

صفحه معرفی خدمات

به یاد دارید پیش تر خواسته بودیم تا لیستی از خدمات خود را تهیه کنید و هر کدام که امکان ارائه آنلاین داشتند را در طراحی سایت آژانس هواپیمایی لحاظ نمایید؟

وقت آن رسیده است تا این لیست را بیرون بیاورید و به طراح سایت آژانس مسافرتی بگویید چه خدماتی را ارائه می دهید. صفحه معرفی خدمات، علاوه بر این که کاربران را بیش تر با کسب و کار شما آشنا می کند، این فرصت را فراهم می کند تا از طریق تولید محتوا یونیک و بهینه سازی سایت، رتبه و جایگاه برتری را در گوگل کسب کنید!

صفحه وبلاگ ها و محتوا ها

وبلاگ، مقاله، محتوا، مطلب و… اسامی مختلفی هستند که برای این صفحه استفاده می شوند. صفحه ای که به وبلاگ و مقالات اختصاص داده شده است، محتوا های گوناگون را شامل می شود که در زمینه گردشگری و خدمات مسافرتی تالیف و بازنویسی شده اند.

طراحی سایت آژانس هوایی
ضرورت ساخت صفحه بلاگ و نوشته در طراحی سایت آژانس هوایی

برای این که بتوانید در موتور های جست و جو، رتبه مناسبی را اخذ کنید، باید حتما ساخت این صفحه را در زمان طراحی وب سایت گردشگری خود جدی بگیرید. این صفحه به تنهایی می تواند از دسته بندی های مختلفی هم چون جاذبه های گردشگری (ایرانی و خارجی)، قوانین و مقررات شهر ها و کشور های مختلف برای مسافرین و گردشگران، اعلام اخبار حوزه گردشگری و… تشکیل شود که در نهایت کاربران می توانند به راحتی به مطالب مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند.

ساخت صفحات دیگر برای دسترسی بهتر کاربران

صفحاتی دیگر مانند صفحه قوانین و مقررات، صفحه بیمه مسافرین، صفحه سوالات متداول و… صفحات دیگری هستند که ساخت آن ها چندان در اولویت قرار نمی گیرند. اما وجود آن ها در وب سایت آژانس هوایی کمک می کند تا کاربران دسترسی راحت تری به مطالب مورد نیاز خود داشته باشند.

چه امکاناتی از طراحی سایت آژانس هوایی نیاز دارید؟

اگر از متخصصین مجموعه هیراوب این سوال را بپرسید، در جواب می گوییم طراحی وب سایت آژانس هواپیمایی باید با ایجاد یک سری امکانات ضروری که همگی دسترسی راحت تری از مطالب و خدمات سایت را در اختیار کاربران قرار می دهند، صورت بگیرد.

اما از آن جایی که شما صاحب این کسب و کار هستید، بدون تردید در نهایت خودتان تعیین می کنید که وب سایت گردشگری که مد نظر دارید، از چه امکاناتی برخوردار شده باشد. با این حال، در ادامه علاوه بر این که امکانات مورد نیاز یک وب سایت مسافرتی را از دیدگاه متخصصین طراحی سایت های گردشگری هیراوب آورده ایم، پیشنهاد می دهیم که اگر تجربه و یا شناخت کافی در زمینه طراحی وب سایت آژانس مسافرتی و گردشگری ندارید، کار را به کاردان بسپارید!

 • طراحی سایت آژانس هوایی
  طراحی سایت آژانس هوایی چه امکاناتی دارد؟

  معرفی کامل آژانس مسافرتی و گواهینامه های دریافت شده و دستاورد هایی که تا به امروز کسب کرده است.

 • مشخص نمودن و درج کردن راه های ارتباطی و تعیین آدرس و موقعیت مکانی آژانس گردشگری
 • نمایش و معرفی خدماتی که آژانس مسافرتی شما آن ها را ارائه می دهند.
 • نشان دادن اطلاعاتی دقیق و کامل در رابطه با تور ها، خدمات گردشگری و… به همراه قیمت و جزییات ضروری
 • معرفی هتل ها و اقامتگاه هایی که آژانس مسافرتی شما با آن ها همکاری دارد.
 • نمایش دادن اطلاعات و جزییات ضروری هتل ها و اقامتگاه های گردشگری نظیر ظرفیت باقی مانده، قیمت، سطح کیفیت خدمات رسانی و…
 • فراهم کردن شرایط معرفی جاذبه های توریستی و گردشگری به همراه عکس و ویدئو
 • امکان رزرو کردن آنلاین هتل ها و پرواز ها و… برای کاربران

چگونه طراحی سایت آژانس گردشگری کاربر پسند داشته باشید؟

برای این که بیش تر با واژه کاربر پسند آشنا شوید، بهتر است ابتدا به چند سوال جواب دهید. تا چه مقدار از راه اندازی سایت آژانس هوایی می دانید؟ در مورد نکات طراحی وب سایت آژانس مسافرتی چقدر اطلاعات دارید؟

پاسخ دادن به این سوالات شاید با یک جست و جو ساده در گوگل امکان پذیر باشد، اما رعایت مواردی که از طریق سرچ گوگل استخراج می کنید، برای راه اندازی وب سایت آژانس گردشگری کاربر پسند، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

طراحی سایت آژانس هوایی
چگونه طراحی سایت آژانس هوایی کاربر پسند داشته باشیم؟

در واقع یک سری نکات لازم الاجرا برای راه اندازی سایت آژانس هوایی وجود دارد که اگر آن را جدی نگیرید و تصور کنید که متخصصین این حوزه صرفا برای دریافت هزینه، پیشنهاد انجام آن ها را می دهند، بهتر است اصلا به طراحی وب سایت کاری خود فکر نکنید!

تیم طراحی سایت هیراوب به شما تضمین می دهد، با رعایت مواردی که شرح داده ایم، علاوه بر راه اندازی وب سایت آژانس مسافرتی کاربر پسند، مورد توجه گوگل نیز قرار می گیرید و جایگاهی را در صفحات اول از آن خود خواهید کرد.

سئو و بهینه سازی؛ راهکاری برای نمایش مطالب سایت گردشگری

اولین و حائز اهمیت ترین کاری که باید برای راه اندازی سایت آژانس هوایی انجام دهید، سئو و بهینه سازی مطالب آن می باشد تا موتور های جست و جو نظیر گوگل، از طریق سرچ، محتوا های مورد نیاز کاربران را نمایش دهد.

سئو، یک تکنیک اصولی برای نشان دادن مطالب سایت به شمار می آید. حتی اگر در حوزه آژانس های مسافرتی و گردشگری هم فعالیت نداشته باشید، باید به عنوان یکی از دارندگان مشاغل آنلاین و اینترنتی، حتما اقدامات لازم را برای بهینه سازی مطالب وبسایت خود انجام دهید.

طراحی سایت آژانس هوایی
اهمیت سئو در طراحی سایت آژانس هوایی

رعایت الگوریتم های گوگل در زمان بار گزاری مقالات، تصاویر، ساخت صفحات سایت و هر کار دیگری که در جهت راه اندازی سایت آژانس گردشگری صورت می گیرد، موجب می شود تا از طریق جست و جو و سرچ هایی که هر روز و ساعت توسط کاربران مختلف انجام می شود، آن را به سایت خود دعوت کنید و با جذب هر فرد به وبسایت و تشویق آن ها به مطالعه مطالب، مشتریان جدیدی را برای فروش خدمات مسافرتی و گردشگری خود به وجود بیاورید!

رابط کاربری ساده؛ دسترسی راحتی را ایجاد کنید

همان طور که پیش تر توضیح دادیم، دسترسی کاربران باید به تمامی بخش ها و قسمت های وبسایت گردشگری به راحتی هر چه تمام تر صورت پذیرد. در واقع در زمان ساخت وب سایت آژانس هوایی، باید کلیه خدمات و محتوا ها را به واسطه ایجاد دسته بندی های منظم، در دسترس کاربران قرار دهید. ضمن این که ایجاد یک سیستم جست و جو پیشرفته در سایت می تواند جست و جو کردن مطالب مورد نیاز آن ها را سهولت ببخشد.

از استفاده کلمات نامرتبط خودداری کنید. برای مثال مجبور نیستید با به کار بردن کلمات نامفهوم و نا آشنا برای عموم افراد جامعه، دسته بندی ها را مشخص کنید و یا خدمات آژانس هواپیمایی خود را معرفی نمایید. اگر تصور می کنید که استفاده از چنین کلماتی باعث خاص شدن کسب و کار شما می شود و بیش تر در ذهن کاربر ماندگار می شوید، اشتباه می کنید!

این روز ها، یک سری از کلمات و اصطلاحات رواج پیدا کرده اند که بدون توجه به حوزه کاری، در زمان ساخت سایت مورد استفاده قرار می گیرند. تماس با ما، راه های ارتباطی، برقراری ارتباط با ما و… از سری مواردی هستند که برای نشان دادن صفحه تماس با ما استفاده می شوند.

طراحی سایت آژانس هوایی
رایط کاربری آسان در طراحی سایت آژانس هوایی

تغییر دادن چنین واژه هایی و یا مشخص کردن دسته بندی های خدمات آژانس مسافرتی خود با کلمات نا مفهوم، علاوه بر این که کاربران سردرگم می کند، حتی می تواند در جایگاه شما در صفحات گوگل تاثیر بگذارد! شما باید راه اندازی وب سایت آژانس هواپیمایی خود را به گونه ای انجام دهید که درک مطالب و محتوا های آن برای تمامی قشر های جامعه با هر سطح سواد و معلوماتی امکان پذیر باشد!

ریسپانسیو بودن آژانس مسافرتی را فراموش نکنید

شاید تا به حال کلمات ریسپانسیو یا واکنش گرا به گوشتان خورده باشد. این مورد نیز یکی دیگر از مواردی به حساب می آید که با رعایت آن ضمن این که کاربران را در سایت خود برای مدتی طولانی نگه می دارید، می توانید محبوبیت لازم را نزد گوگل نیز به دست آورید و به رتبه بالا تری دست پیدا کنید.

از آن جایی که تمامی افراد یک دستگاه هوشمند مانند تبلت، لب تاب، گوشی موبایل و… در دست دارند تا خدمات مورد نیاز خود را از این طریق جست و جو کنند، لازم است ساخت سایت آژانس هوایی به گونه ای انجام شود تا تمامی دستگاه ها مطالب و تصاویر آن را به درستی مشاهده کنند.

برای این که بیش تر با اهمیت و ضرورت ریسپانسیو بودن وب سایت آژانس مسافرتی آشنا شوید، یک مثال می زنیم. تصور کنید که از طریق تبلتی که در دست دارید، به دنبال کالایی در گوگل هستید و از میان لینک های ابتدایی صفحه اول که گوگل به نشان داده است، انتخاب کرده و به آن وارد می شوید.

با وارد شدن به این وب سایت، انتظار دارید که علاوه بر واضح بودن تصاویر، مطالب نیز به درستی نمایش داده شوند و تداخلی میان آن ها دیده نشود. یا مدام مجبور به اسکرول کردن صفحه به صورت افقی برای مطالعه مطالب نباشید.

به این حالت عدم ریسپانسیو بودن سایت گفته می شود. با مشاهده چنین اوضاعی، مطمئنا از سایت خارج می شوید و یک لینک دیگر را انتخاب می کنید. حال خودتان را جای کاربران وب سایت گردشگری بگذارید. برای این که خرید بلیط هواپیما را انجام دهند و یا اماکن گردشگری شهر مقصد را بررسی نمایند، مدام مجبور به اسکرول کردن صفحات مختلف هستند و در برخی مواقع نوشته ها به قدری کوچک نشان داده می شوند که امکان خواندن آن ها حتی با زوم کردن هم وجود ندارد.

طراحی سایت آژانس هوایی
واکنش گرا یا ریسپانسیو بودن طراحی سایت آژانس هوایی

عدم حضور کاربران در سایت آژانس هواپیمایی، برای مدت زمانی که از سوی گوگل مشخص شده است باعث می شود تا این ربات با هوش، رفتار کاربران وبسایت شما را زیر نظر بگیرد و با مشاهده موارد مشابه، رتبه سایت گردشگری شما در میان صفحات سقوط کند. حتی ممکن است بر اساس تشخیص گوگل، از صفحه اول به صفحه چهارم یا پنجم بروید.

فکر کنیم حالا با ضرورت و اهمیت واکنش گرا بودن وب سایت آژانس هوایی به طور کامل آشنا شده باشید و حتما آن را در زمان راه اندازی این سایت جدی بگیرید!

به چه مقدار حجم هاست نیاز دارید؟

هاست یک فضای ابری به حساب می آید که متصل شدن آدرس سایت به آن، موجب می شود تا مطالب و تصاویر و هر چیز دیگری که شما به عنوان یک وب سایت آژانس مسافرتی مشاهده می کنید، در آن بار گزاری شده و سپس نمایش داده شوند.

توضیح دادن در مورد هاست، به خودی خود نیاز به یک مطلب جداگانه دارد که از حوصله مطلبی که در حال مطالعه آن هستید، خارج می باشد. فقط همین را بدانید که حجم هاست تاثیر زیادی در نمایش دادن مطالب وب سایت و سرعت لود شدن آن ها در دستگاه های کاربران دارد.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وارد یک وب سایت شده اید و برای لود شدن تصاویر به طور واضح و کامل، چند ثانیه ای را منتظر مانده اید و یا برای این که نمایش فونت نوشته ها یا آیکون دسته بندی ها به درستی نشان داده شوند، انتظار کشیده اید!

طراحی سایت آژانس هوایی
برای طراحی سایت آژانس هوایی چه مقدار حجم هاست لازم است؟

در صورتی که کاربران وب سایت آژانس گردشگری شما با چنین امر کلافه کننده مواجه شوند، بدون تردید سایت را ترک می کنند و گوگل با عدم ارائه تاییدیه مدت زمان تعیین شده حضور هر کاربر در سایت، رتبه آن را در جست و جو ها و نمایش به کاربران، تحت تاثیر قرار می دهد.

این دسته از مشکلات در واقع کاملا به حجم هاست وب سایت مرتبط می شود. به همین خاطر پیش تر توصیه کردیم لیستی از خدمات خود مشخص کنید تا مواردی این چنینی برای راه اندازی سایت آژانس هوایی به درستی رعایت شوند.

تولید محتوا یونیک اصول جذب مخاطب و فروش بیش تر

پیش تر در مورد سئو و بهینه سازی مطالب سایت با شما صحبت کردیم. رعایت الگوریتم های گوگل، در زمان راه اندازی وب سایت هواپیمایی، صرفا شامل صفحات ساخته و مطالب و تصاویری می شود که از پیش تعیین شده اند.

در وب سایت شما، صفحه ای تحت عنوان مقالات، نوشته ها، وبلاگ و… ساخته شده است که ممکن است حتی بر اساس گفته های ما، دسته بندی های مختلفی برای آن ایجاد کرده باشید. این صفحات پس از طراحی وب سایت آژانس گردشگری خالی هستند و نیاز به محتوا یونیک دارند!

طراحی سایت آژانس هوایی
ضرورت محتوای یونیک در طراحی سایت آژانس هوایی

در واقع دست پیدا کردن به صفحات اول سرچ گوگل و نمایش وبسایت در اولین لینک ها به کاربران، مستلزم وجود محتوا و مقاله می باشد. در غیر این صورت زمانی که کاربر بنا های تاریخی شیراز را سرچ می کند، چطور به سایت شما دسترسی پیدا کند و یا گوگل چطور سایت شما را به کاربر نشان دهد؟ بر اساس کدام محتوای نانوشته در سایت در مورد شیراز؟

تولید محتوای یونیک سئو محور و تالیف مقالات متعدد با تعیین کلمه کلیدی و بار گزاری آن ها و انجام برخی کار ها از جمله لینک دهی، موجب می شود تا کاربران از طریق جست و جو، مطالب وب سایت را در دسترس داشته باشند و گوگل در بین نتایج نشان داده شده، سایت آژانس هوایی شما را نیز در معرض دید کاربران قرار دهد.

ضمن این که رعایت الگوریتم های گوگل و بهینه سازی مطالب، باید حتما با آپلود و بار گزاری مقالات و محتوا به همراه تصاویر مرتبط انجام بگیرد. در غیر این صورت نمایش وی سایت در اولین نتایج جست و جو کاربران، زمان زیادی خواهد برد!

درآمد خود را از طریق راه اندازی وبسایت آژانس هوایی افزایش دهید!

حال وقت آن رسیده است که در مورد افزایش درآمد از طریق ساخت سایت آژانس هواپیمایی صحبت کنیم! رعایت مواردی که در رابطه با طراحی سایت گردشگری شرح داده شدند، باعث وارد شدن و جذب کاربران بیش تر به سایت شده و در نهایت فروش بلیط به واسطه سایت افزایش پیدا می کند. این یکی از روش های افزایش درآمد به شمار می آید که در حقیقت هم ساخت و راه اندازی وب سایت، با همین هدف انجام شده است!

حال با وارد شدن کاربران بیش تر، گوگل با گذشت زمان و بررسی طولانی مدت رفتار کاربران نسبت به وب سایت کاری شما، آن را به مرور به نتایج اولیه جست و جو ارتقا می دهد تا کاربران با سرچ کردن عنوان های مرتبط با حوزه کاری آژانس هوایی، آدرس سایت را مشاهده کنند.

با کسب چنین رتبه ای در میان جست و جو کاربران، می توانید با درج تبلیغات اقامتگاه های گردشگری، هتل های چند ستاره، اقامتگاه های بوم گردی و… درآمد خود را افزایش دهید.

طراحی سایت آژانس هوایی
افزایش درآمد با طراحی سایت آژانس هوایی

به همین سادگی و تنها با رعایت صحیح اصولی که گفته شد، از طریق طراحی سایت مسافرتی، علاوه بر این که فروش بلیط و تور های گردشگری و… را بیش تر کرده اید، با درج تبلیغات نیز درآمدی بیش تر را به دست می آورید.

چگونه در سرچ گوگل، اول باشیم؟

شاید این سوال ذهنتان را درگیر کند که از چه روشی باید در نتایج اول گوگل به کاربران نشان داده شوید و با ورود آن ها از طریق روش های گفته شده، پس از راه اندازی سایت آژانس هواپیمایی، کسب درآمد کنید!؟

یکی از روش های متداول و کاملا شناخته شده، تبلیغات در خود گوگل می باشد که با نام اد ورز شناخته می شود. ضمن این که با انتشار ریپورتاژ آگهی، در سایت هایی که حوزه کاری مرتبط به کسب و کار شما دارند، می توانید خدمات خود را به کاربران معرفی کنید.

اما اگر چندان پیگیر برای انجام موارد این چنینی نیستید، می توانید اصولی و قواعدی که در مورد راه اندازی وبسایت آژانس گردشگری گفته شده را رعایت نمایید و کاربران بیش تری را برای وارد شدن به سایت خود دعوت نمایید.

در این صورت، نرخ کلیک وبسایت آژانس هوایی شما بالا می رود. به موجب بار گزاری محتوای یونیک و مطالب مفید، کاربران برای مدتی زیادی در سایت می مانند و از این طریق مدت زمان تعیین شده از سوی گوگل برای حضور هر کاربر در سایت را به دست می آورید.

با به دست آوردن این مزیت از سوی ربات هوشمند گوگل، در صفحات اول نتایج جست و جو نمایش داده خواهید شد. از این رو مطالب سایت، در دسترس افراد بیش تری قرار می گیرد.

به دلیل لینک سازی اصولی و بهینه سازی مطالب و تصاویر بر اساس الگوریتم ها گوگل و هم چنین ایجاد دسترسی راحت برای کاربران در وبسایت خود، این ربات با رفتار شناسی کاربران، جایگاه شما را در میان صفحات ارتقا می دهد.

طراحی سایت آژانس هوایی
چگونه بعد از طراحی سایت آژانس هوایی در سرچ اول گوگل باشیم؟

پس از گذشت مدتی، با جست و جو هر عنوان و مطلبی در زمینه گردشگری و مسافرتی، میان نتایج اولیه در صفحه اول گوگل، لینک وب سایت آژانس هوایی شما دیده می شود. در واقع با طی کردن این پروسه می توان گفت که در سرچ گوگل، جایگاه و رتبه اول را از آن خود کرده اید!

تجربیات تیم هیراوب در راه اندازی سایت آژانس هوایی

اکنون وقت آن رسیده است که تصمیم نهایی خود را بگیرید. سعی کردیم به طور کامل توضیحات لازم را در رابطه با طراحی وبسایت آژانس هواپیمایی در اختیار شما قرار دهیم. نکات ضروری و لازم الاجرا را شرح دهیم و حتی شیوه افزایش درآمد از طریق راه اندازی این سایت را نیز توضیح دهیم.

هم چنین تلاش کردیم، شما را برای رعایت اصول راه اندازی سایت کاری ترغیب نماییم تا در نتایج اولیه گوگل به کاربران نشان داده شوید!

تیم هیراوب با تکیه بر تجربیات چندین ساله خود در زمینه طراحی سایت و راه اندازی وب سایت های متعدد و مختلف در حوزه های مختلف که مهم ترین آن ها شامل طراحی سایت خبری، طراحی سایت شرکتی، طراحی وب سایت اختصاصی و… می شود، پیشنهاد می دهد تا از بازار داغ وارد شدن به دنیای دیجیتال و ارائه خدمات خود از طریق بستر گوگل نسبت به رقبا، جا نمانید و هر چه سریع تر دست به کار شوید!

طراحی سایت آژانس هوایی
تجربیات طراحی سایت آژانس هوایی هیراوب

طراحان وب سایت این مجموعه توصیه می کنند تا اگر در این زمینه اطلاعات کافی را ندارید، مشاوره های لازم را دریافت نمایید و در نهایت با در اختیار گذاشتن فضای کافی به متخصصین این حوزه، فرصت ساخت وبسایت آژانس هواپیمایی را به طور اصولی و با رعایت قواعد گفته شده، بدهید!

در هر صورت، طراحی سایت امری تخصصی به شمار می آید که داشتن دانش کافی در این زمینه نیاز به تجربه و مهارت دارد و انجام آن به دفعات دارد. از این رو بهتر است کار را دست کاردان بسپارید!

نویسنده:

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بذارید:

آخرین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed