قیمت سئو یا تعرفه سئو چگونه محاسبه می شود؟

قیمت سئو در واقع به مبلغی گفته می شود که صاحبین سایت و کسب و کار های اینترنتی، به منظور دریافته رتبه در گوگل، آن را پرداخت می کنند. تعرفه خدمات سئو بر اساس سئو پروژه ای، سئو ماهیانه، سئو ساعتی و سئو کلمات کلیدی متفاوت می باشد.

لازم است بدانید که هزینه سئو بسته به سطح دشواری کلمات و وضعیت رقبا و وضعیت فعلی سایت تعیین می شود. زمانی که تصمیم داشته باشید از خدمات سئو استفاده کنید، قیمت سئو برای شما محاسبه خواهد شد.

قیمت ماهانه سئو چگونه محاسبه می شود؟

مجموعه خلاق هیراوب همیشه به دنبال راحتی و شفاف بودن خدمات خود برای مشتریان بوده است و همیشه سعی کرده بهترین و مشخص ترین روشها خدمات خود را ارائه دهد.در این قسمت به طور کامل نحوه محاسبه قیمت های سئو را برای شما شرح می دهیم .

برای قیمت گذاری بر روی پروژه های سئو روش های مختلفی وجود دارد که تیم هیراوب با توجه به تجربه کاری خود بهترین و مشخص ترین برای کارفرما و مجری را انتخاب کرده است و بر پایه آن خدمات خود را به بهترین شکل ارائه می دهد.

خدمات سئو هیراوب به صورت ماهانه بوده است و پایان هر ماه از فعالیت های انجام شده گزارش آماده می کند و برای کارفرما ارسال می کند و در صورت رضایت کارفرما و  واریز وجه ماه بعد خدمات سئو برای ماه بعد تمدید می شود . لازم به ذکر است برای رسیدن به نتایج اولیه حداقل 6 ماه زمان لازم است.

نحوه فعالیت سئو هیراوب به صورت کلی بر روی کل سایت است. ما بر اساس تعداد و میزان سختی کلمات کلیدی اقدام به طراحی استراتژی سئو و بر اساس آن اقدام به فرآیند بهینه سازی (سئو) می کنیم.

طراحی سایت خبری

تعرفه و امکانات سئو هیراوب به صورت ماهانه 

اعتبار قیمت ها تا پایان سال 1400

پکیج 1 سئو

3 کلمه کلیدی اصلی 

آنالیز رقبا

تعیین استراتژی سئو 

فرآیند تکنیکال سئو 

تولید محتوا :5 مقاله 1000 کلمه ای

رپورتاژ آگهی : 1 عدد در ماه

گزارش ماهانه

پشتیبانی از طریق تیکت

پکیج 2 سئو

5 کلمه کلیدی اصلی 

آنالیز رقبا

تعیین استراتژی سئو 

فرآیند تکنیکال سئو 

تولید محتوا :9 مقاله 1000 کلمه ای

رپورتاژ آگهی : 3 عدد در ماه

گزارش ماهانه

پشتیبانی از طریق تیکت

پکیج 3 سئو

9 کلمه کلیدی اصلی 

آنالیز رقبا

تعیین استراتژی سئو 

فرآیند تکنیکال سئو 

تولید محتوا :15 مقاله 1000 کلمه ای

رپورتاژ آگهی : 5 عدد در ماه

گزارش ماهانه

پشتیبانی از طریق تیکت و واتساپ

توضیحات :

  • کلمات در پکیج های فوق به صورت متوسط در نظر گرفته شده اند.برای کارشناسی بیشتر حتما کلمات کلیدی خود را برای ما ارسال کنید
  • در صورتی که نیاز شما فراتر از این بسته ها بوده و علاقه مند به ایجاد بسته ای سفارشی هستید، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
نیاز به
  • خدمات سئو
داری ؟!

برای دریافت مشاوره رایگان

نام و نام خانوادگی خود به همراه تلفن همراه خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

نیاز به تماس فوری  داری؟  تلفن ما  : 66557021-021

مشاوره آنلاین سئو

اگر نیاز به یک مشاوره تخصصی در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ دارید و یا ابتدای راه پر پیج خم سئو هستید و نیاز به مشاوره دارید و یا نیاز به یک منتور برای پروژه های خود دارید می توانید از خدمات مشاوره آنلاین و تلفنی آقای علیرضا خسروی موسس و مدیر عامل مجموعه هیراوب استفاده کنید.

این جلسات به صورت آنلاین یا تلفنی بوده است و قبل از آن پروژه و درخواست شما به طور کامل بررسی می شود و راهکارهای عملی به شما ارائه می شود.

فهرست