انتشار رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی روشی بسیار عالی برای بیشتر شناخته شدن برند شما و افزایش رتبه گوگل وبسایت شما است،هیرا وب با قرارداد بیش از 100 سایت برتر کشور به شما کمک می کند تا رپورتاژ آگهی ( رپورتاژخبری) هدفمند داشته باشید و در طول این مسیر همراه شما خواهد بود.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی نوعی متن برای معرفی خدمات یا محصول یا ویژگی های کسب و کارتان می باشد و همچنین رپورتاژ خبری، یک خبر از کسب و کارتان (ترجیحا واقعی) را منعکس می کند. متن ریپورتاژ می بایست در یک سری از سایت های پر بازدید خبری و یا مرتبط با کسب و کارتان درج شود. البته در داخل متن چند کلمه کلیدی هدف به سایت شما لینک می شود.

تاثیر رپورتاژ بر سئو به حدی زیاد است که بنیانگذار گوگل، ایده گوگل را با بک لینک شروع کرد. لری پیج درخواب دید که اعتبار مطالب سایتها را میتوان با بک لینک ها سنجید و این شروع ایده موتور جستجوی گوگل بود. هر چند امروزه گوگل بسیار هوشمندانه به بررسی بک لینک ها می پردازد ولی هنوز بهترین راه برای گرفتن بک لینک های دائمی طبیعی، درج آگهی رپورتاژ می باشد.

خدمات رپورتاژ آگهی

هیرا وب  به عنوان مجری درج رپورتاژ آگهی در بیش از 100 سایت معتبر، با بررسی دقیق رتبه الکسا، اتوریتی و سن دامنه سایتهای ناشر و از همه مهم تر تمرکز بر نوع نگارش مطلوب رپورتاژ از نظر سئو تضمین بهترین رپورتاژ ها را برایتان به ارمغان می آورد.

ما با نوشتن مطالب به صورت سئو شده و تخصصی کسب و کار شما را به خوبی  معرفی می کنیم. این کار باعث می شود تا برند سازی شما به خوبی انجام شود و همچنین تاثیر بسیاری در سئو سایت شما دارد.

نگارش درست مطلب و درج آگهی در سایت متناسب با رتبه الکسا و دامین اتوریتی مناسب باعث می شود سایت شما از رقبا پیشی بگیرد.

بعد سفارش رپورتاژ آگهی  شما در هیرا وب کارشناسان ما به بررسی کلمات کلیدی شما می پردازند و سپس اقدام به تولید محتوا بر پایه سئو برای شما می کنند و سپس مقاله را برای شما می فرستند تا شما مطالعه کنید بعد از تایید شما مقاله در کمترین زمان ممکن در سایت دلخواه شما منتشر می شود.

لیست سایت های طرف قرارداد جهت رپورتاژ آگهی

نمناک

رتبه الکسا : 5
رتبه آتوریتی : 32
نمره اسپم: %11
سن دامنه : 7

نی نی سایت

رتبه الکسا : 13
رتبه آتوریتی : 31
نمره اسپم: %1
سن دامنه : 13

فارس نیوز

رتبه الکسا : 15
رتبه آتوریتی : 81
نمره اسپم: %6
سن دامنه : 16

بیتوته

رتبه الکسا : 17
رتبه آتوریتی : 46
نمره اسپم: %13
سن دامنه : 9

آفتاب

رتبه الکسا : 230
رتبه آتوریتی : 47
نمره اسپم: %8
سن دامنه : 9

بیتوته آرایش و زیبایی

رتبه الکسا : 17
رتبه آتوریتی : 46
نمره اسپم: %13
سن دامنه : 9

جام جم آنلاین

رتبه الکسا : 5
رتبه آتوریتی : 32
نمره اسپم: %11
سن دامنه : 7

جام نیوز

رتبه الکسا : 17
رتبه آتوریتی : 45
نمره اسپم: %15
سن دامنه : 17

تاثیر رپورتاژ آگهی بر سئو:

برای اینکه رپورتاژ آگهی در سئو شما تاثیر خوبی داشته باشد. باید مطابق با استانداردهای سئو نوشته شده باشد(اگر مطالب شما سئو شده نباشند کارشناسان هیرا وب آن را به صورت سئو شده باز نویسی می کنند)

متن نوشته شده با تمامی اصول سئو (چگالی کلمات کلیدی اصلی، کلمات کلیدی متشابه و کلمات کلیدی بلند، روان بودن متن، عنوان بندی با کلمات کلیدی بلند، استفاده از کلمات کلیدی در اوایل عنوان و متن و …) در آن رعایت شوند، تا وقتی که در سایت های ناشر به عنوان رپورتاژ درج می شوند، هم برایتان بازدید مهیا سازند و هم باعث بهبود سئوی سایت شما در کلمات کلیدی خاصی که در متن رپورتاژ به سایت لینک شده اند شوند

خصوصیات محتوا در رپورتاژ آگهی یا خبری:

  • متن ریپورتاژ نشان ندهد که یک تبلیغ است، انگار در حال اطلاع رسانی مطلبی هستید.
  • در رپورتاژ فقط فکر سئو نباشید و احساس خواننده از متن رپورتاژ بسیار مهم است.
  • حدود 1000 کلمه باشد و 3 لینک در آن قرار گیرد و حداقل یک عکس جذاب داشته باشد.
  • لینک ها در محتوای رپورتاژ بر کلمه کلیدی خاصی تمرکز داشته باشد
  • اصول سئو در متن رپورتاژ رعایت شود

خصوصیات سایت های ناشر رپورتاژ  :

  • الکسا: هر چه بالاتر باشد امکان بازدید مستقیم از سایت شما بیشتر خواهد شد.
  • سن دامنه: که هر چه بیشتر باشد بهتر است.
  • اتوریتی: که هر چه بیشتر باشد بهتر است و تاثیر بهتری روی سئوی سایت شما دارد. به عبارت دیگر هر چه اتوریتی سایتی بالا تر باشد گوگل به آن سایت اعتماد بیشتر دارد.
  • ارتباط موضوعی با سایت شما (اگر سایت هایی که با موضوع کسب و کارتان ارتباط موضوعی دارند کم هستند و در همه آنها درج نمودید، میتوانید رپورتاژ خبری در سایت های خبری بزنید).

از آنجاییکه هنگام درج رپورتاژ خبری یا آگهی در سایت های ناشر رپورتاژ، لینک فالو به سایت شما داده می شود، اثر مثبت بر سئو سایت شما دارد. با توجه به رتیه الکسای سایت ناشر، بازدید کننده نیز برای سایت شما ارسال می شود.همچنین نقش مهمی در برندسازی شما دارد.

تعرفه تبلیغات بنری با توجه به وب‌سایت نمایش‌دهنده، نوع تبلیغ بنری و زمان راه‌اندازی کمپین متفاوت است که می‌توان با توجه به کسب‌وکارتان هزینه تبلیغات را بهینه کرد.

به راحتی میتوانید در سایت هیرا وب ثبت نام کنید و سفارش رپورتاژ آگهی ثبت نمایید. محتوای ریپورتاژ شما به صورت رایگان نوشته می شود. ودر سایت ناشر درج می شود.