محتوا پادشاه است!

هر چقدر هم وب سایت شما جذاب باشد تا زمانیکه محتوای مناسبی نداشته باشد مورد توجه موتورهای جستجو قرار نمی گیرد. اولویت اول گوگل در وب سایت ها محتوای مناسب است و روش های دیگر مانند لینک سازی تا زمانی که محتوای مناسب نداشته باشید مورد توجه گوگل قرار نمی گیرد

مهم ترین راه برای رسیدن به صفحات اول گوگل تولید محتوای مناسب است . هیرا وب آماده است تا برای کسب وکار شما محتوای جذاب و کاربر پسند مطابق با استانداردهای موتور های جستجو تولید نمایید تا شانس دیده شدن شما چند برابر شود.

مخاطب خود را هدفمند جذب کنید

تولید محتوا یکی از عوامل در افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو است. با تولید محتوا برای موضوع مشخص افرادی به سمت شما جذب می شوند که نیازمند آن خدمات هستند و شما را به دیگران معرفی می کنند.

مخاطبان خود را تبدیل به مشتری کنید

تولید محتوای اصولی و حقیقی باعث افزایش اعتماد مخاطبان به شما می شود و با اعتمادی که به شما پیدا کرده اند ترجیح می دهند که از شما به جای رقبایتان خرید کنند. و شما را به دیگران معرفی کنند.

خود را به یک مرجع در حیطه کاری تبدیل کنید

با تولید محتوای مفید در حوزه کسب و کار خود کم کم به یک مرجع مطمئن و قابل اعتماد در این حوزه برای کاربران تبدیل خواهید شد.که تاثیر بسیاری در جذب مخاطب و مشتری برای شما دارد.

با کمترین هزینه بیشترین بهره را ببرید

تولید محتوا در مقایسه با تبلیغات بنری و کلیکی ارزان تر است  و  در بلندمدت برای بهبود سئوی سایت مفید می باشد. و  در بلند مدت بازده بسیاری برای شما و کسب و کارتان خواهد داشت .

چرا تولید محتوا اهمیت بالایی دارد؟

همان گونه که در کسب و کار سنتی وقتی مشتری به شرکت یا فروشگاه ما می آید و کارشناسان فروش ما با مشتری مذاکره می کنند برای رفع نیاز مشتری در کسب و کار آنلاین نیز نیاز است تا تیم فروش با مشتری وارد مذاکره شود. تفاوت عمده در حالت اول و دوم در این است که در حالت اول تیم فروش ما به سراغ مشتری می رود و به صورت فیزیکی با مشتری صحبت می کند ولی در کسب و کار آنلاین محتوا نقش تیم فروش ما را بر عهده می گیرد و با مشتری صحبت می کند هر چه محتوای ما خوب و جامع باشد و مشتری تمام جواب های خود را از آن بگیرید بیشتر اعتماد می کند و اقدام به خرید خدمات ما می کند

متاسفانه  بعضی از شرکت ها تصمیم میگیرند که هزینه ای برای تولید محتوا نکنند که این کار باعث می شود در بازاریابی خود به مشکل بخورند. در مقابل آن ها، شرکت هایی هستند که به تولید محتوا اهمیت بسیار زیادی می دهند که این کار باعث می شود در بازاریابی خود بسیار عالی عمل کنند و بازدیدکنندگان بسیاری را جذب کنند. شاید تولید محتوا هزینه هایی در پی داشته باشد اما در بازاریابی کار شما بسیار اهمیت دارد.

جلب اعتماد مشتری

همه ما دوست داریم از فروشگاهی یا شرکتی خدمات بگیریم که تخصص و تسلط کافی روی خدمات و محصول داشته باشد.این قضیه در کسب و کار آنلاین نیز وجود دارد.اکثر افراد جذب سایت هایی می شوند که تولید محتوای اختصاصی تولید می کنند.که باعث جلب اعتماد آنها می شود و شما را به دیگران نیز معرفی می کنند همین عمر باعث پیشرفت شما در بازاریابی می شود و شما می توانید فروش خود را چند برابر کنید

با تولید محتوای حرفه ای اعتماد مشتریان به شما جلب می شود!!

گروه تولید محتوای هیرا وب با تولید محتوای متنی به صورت تالیف و ترجمه در خدمت شما عزیزان می باشد

تولید محتوای ساده 

مناسب کسب و کارهای نوپا
تعداد کلمات بین 500 تا 800
تولید محتوا بر اساس ترجمه، بازنویسی و تالیف
5 عدد مقاله
کلمات کلیدی مدنظر کارفرما
درج تصاویر مناسب
رعایت اصول سئو در نگارش محتوا
زمان تحویل حداکثر 30 روز

تولید محتوای متوسط 

مناسب تمام کسب و کارها
تعداد کلمات بین 800 تا 1000
تولید محتوا بر اساس ترجمه، بازنویسی و تالیف
10 عدد مقاله
کلمات کلیدی مدنظر کارفرما
درج تصاویر مناسب
رعایت اصول سئو در نگارش محتوا
زمان تحویل حداکثر 60 روز

تولید محتوای حرفه ای  

مناسب کسب و کارهای بزرگ
تعداد کلمات بیش از 1000
تولید محتوا بر اساس ترجمه، بازنویسی و تالیف
15 عدد مقاله
کلمات کلیدی مدنظر کارفرما
درج تصاویر مناسب
رعایت اصول سئو در نگارش محتوا
پیشنهاد کلمات کلیدی مناسب به کارفرما
زمان تحویل حداکثر 90 روز

تولید محتوا در هیرا وب

گروه تولید محتوای هیرا وب متشکل از افرادی است که با دانش نگارش و ترجمه اقدام به تالیف،ترجمه و بازنویسی مقالات قدیمی و جدید می کنند و این مقالات را با اصول سئو می نویسند.تا مقالات در موتور های جستجو اعتبار بیشتری بگیرند. بعد از نگارش مطالب سردبیر کل آنها را بررسی می کنند و در صورت عالی بودن برای شما ارسال می شود یا در سایت شما قرار می گیرند. محتوا برای شرکت هیرا وب اهمیت بالایی دارد از این رو تیم تولید محتوای هیرا وب از دقت و کیفیت بالایی برخوردار است .

روند کاری هیرا وب

پس از سفارش شما ابتدا کلمات کلیدی را مورد بررسی قرار می دهیم و سپس بر اساس نوع کلمات کلیدی و یافتن مخاطب هدف اقدام به نوشتن مقالات می کنیم بعد از اتمام نوشتن سردبیر کل آنها را بررسی می کند و پس از تایید آن برای شما ارسال می شود تا اگر اصلاحی دارد بیان کنید و ما اعمال کنیم و بعد از آن با تایید سردبیر کل فایل نهایی برایتان ارسال می شود.

60%

 از مشتریان علاقمند هستند مطالبی درباره برند شما بخوانند.

70%

 از مشتریان در نتیجه بازاریابی محتوا به برند شما احساس نزدیکی می‌کنند

82%

 از مشتریان بعد از مشاهده محتوا احساس مثبتی درباره برند شما پیدا می‌کنند.

ایده در تولید محتوا

ایده در تولید محتوا از اهمیت فوق العاده بالایی دارد بدون داشتن ایده به هیچ عنوان نمی شود تولید محتوای خوبی انجام داد.شما در هر کسب وکاری که باشید می توان از محصولات و خدمات شما ایده گرفت و با ذوق هنر نگارش کارشناسان ما در تولید محتوای متنی محتوای عالی و با کیفیت برای شما تولید کرد همچنین ما با دارا بودن مترجمان حرفه ای می توانیم مطالب و مقالات خارجی را برای شما ترجمه و به قلم فارسی نگارش کنیم.

انواع تولید محتوا

تولید محتوا به روش های مختلفی انجام می شود. یکی از مهم ترین روش های تولید محتوا، نوشتن متن مناسب در وب سایت و یا شبکه های اجتماعی است. همچنین شما می توانید به صورت صدا، تصویر و یا ساخت پاورپوینت یا pdf به تولید محتوا بپردازید.

تولید محتوا کار جدا نشدنی از سئو ارگانیک

هنگامی که در موتورهای جستجو کلمه مورد نظر خود را تایپ می کنید.آنها سعی می کنند تا مناسب ترین اطلاعات را به شما نمایش دهند. حال اگر شما این اطلاعات را به صورت حرفه دقیق  به اشتراک گذاشته باشید.ربات های موتور های جستجو به مقاله شما اهمیت بیشتری می دهند و رتبه سایت شما را ارتقا می دهند و به مشتریان بیشتری نمایش می دهند.. پس می توان گفت که تولید محتوای خوب می تواند تاثیر بسیار زیادی در سئو ارگانیک شما داشته باشد.

الگوریتم های گوگل همیشه در حال تغییر هستند، اگر محتوای وب سایت شما کاربردی نباشید گوگل به شما اهمیت نمی دهد و در مقابل آن اگر وب سایت شما محتوای مفیدی داشته باشد و روزانه یا هفتگی به روز شود گوگل به شما اهمیت بسیاری می دهد و همین امر باعث می شود سئو ارگانیک وب سایت شما بسیار خوب شود.و وبسایت شما نمایش بیشتری بگیرد و مخاطبان و مشتری های شما بیشتر شوند.

چرا باید مخاطبان سایت ما را مجدد بازدید کنند

وقتی محتوای مفید و آموزنده و تخصصی تولید کنیم و در اختیار کاربران قرار دهیم،باعث افزایش اعتماد آنها به ما می شود و همیشه در ذهن آنها بتاقی می ماند که اگر سوال و یا نیازی داشتند به سایت ما سر بزنند . این مهم ترین عامل برای جذب مخاطبان بیشتر و بازگشت دوباره آنها به سایت ما است. پس تولید محتوای حرفه ای را جدی بگیریم .

به عنوان مثال وب سایت های بزرگی مانند moz هر روز محتوای جذاب و مفیدی را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهند و این کار باعث می شود که خوانندگان هر هفته و یا هر روز به آن ها مراجعه بکنند. هرچه بیشتر بتوانید مخاطبان خود را درگیر وب سایت یا شبکه های اجتماعی خود بکنید بهتر است همچنین گوگل به این نوع از وب سایت ها اهمیت زیادی میدهند.

نیاز کاربر در تولید محتوا را در نظر بگیرید

مخاطب اصلی محتوای وبسایت شما، کاربرانتان می باشند پس باید محتوایی تولید کنید که نیاز های آنها، مسائل روزانه و تمامی ویژگی هایی که به دنبال هستند را مورد پوشش قرار دهد. کاربران، ساعت هایی زیادی را دراینترنت تلف می کنند تا بتوانند مطلب مورد نیاز خود را پیدا کنند، اگر شما بتواند نیازهای اصلی آنها را از طریق تولید محتوا مورد پوشش قرار دهید، میتوانید به یک منبع معتبر تبدیل شوید.

نام و نام خانوادگی *
Fill out this field
تلفن تماس *
Fill out this field
ایمیل *
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
محتوای مورد نیاز خود را انتخاب کنید
Select an option
شرح درخواست
Fill out this field
27 + 5 = ?
Enter the equation result to proceed

درخواست تولید محتوای متنی

مجموعه هیرا وب آماده عقد قرارداد با تمامی کسب و کارها جهت انجام تولید محتوا و سئو می باشد.جهت سهولت در مشاوره شما می توانید شماره تلفن و ایمیل خود را در فرم روبرو وارد کنید. در اسرع وقت کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان با شما تماس خواهد گرفت و به شما راهنمایی های لازم را خواهند داد.

همچنین اگر نمی دانید آیا کسب و کار اینترنتی به درد شما می خورد یا نه می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما گفتگو کنید و  اطلاعات دقیقی نسبت به کسب و کار آنلاین بدست آورید.