دسته بندی مقاله : طراحی سایت, مقالات

کسب و کاری که سایت نداشته باشد، کسب و کار نیست! کسب و کار آنلاین را جدی بگیرید.

روزهایی که داشتن وب‌سایت به عنوان یک هزینه غیرضروری برای کسب‌وکارهای آفلاین در نظر گرفته می‌شد، گذشته است. امروزه دوران اینترنت است، و حضور آنلاین نداشتن به معنای از دست دادن یک فرصت عظیم برای آگاه‌سازی مشتریان هدف درباره کسب‌وکار شماست.

در جهان کسب وکار امروز، داشتن یک ‌سایت امری ضروری است. وب‌سایت‌ها نه تنها برای کسب‌وکارهایی که محصولات خود را آنلاین می فروشند یا ارتباطات خود را از طریق اینترنت برقرار می‌کنند، مناسب هستند بلکه هر کسب‌وکاری نیاز به یک نوع حضور وب‌سایتی دارد تا اطمینان حاصل شود که قابل دسترسی است.
هر چند که فروشگاه‌های آنلاین بسیاری وجود دارند، اما یک کسب‌وکار معمولی یا یک مشاور فردی هم به یک وب‌سایت نیاز دارد. برای کمک به شما برای تعیین نوع مناسب وب‌سایت مورد نیاز شما، انواع مختلف کسب و کارهایی که نیازمند طراحی سایت‌ هستند و بهترین سیستم‌های مدیریت محتوا برای هرکدام را بررسی خواهیم کرد.

• وب‌سایت چیست ؟

سایت یک مجموعه از صفحات وب با یک نام دامنه مشترک است که توسط یک فرد یا سازمان ایجاد می‌شود و باید بر روی یک سرور وب حاضر باشد. یک وب‌سایت حرفه‌ای تأثیر مثبتی بر تعداد بازدیدکننده دارد. این موضوع می‌تواند به طور مستقیم بر تصورات مردم از کسب و کار شما تأثیر بگذارد. باید جذاب باشد و باعث شود مشتریان پتانسیل دوباره به سایت شما بازگردند و خرید خود را کامل کنند.
بنابراین، برای دیده شدن در میان رقبا، به یک وب‌سایت حرفه‌ای با اجزای نام دامنه، میزبانی، طرح واضح، محتوای با کیفیت و رسانه مرتبط (ویدئوها و تصاویر) نیاز دارید:

یک وب‌سایت با جزئیات کسب‌وکار شما از جمله نام، آدرس، ساعات کاری، محصولات و خدمات، همچنین نظرات، می‌تواند باعث برجسته شدن صاحبان کسب‌وکار از رقبایی شود که هنوز از قدرت جهانی وب بهره‌مند نشده‌اند.
داشتن یک وب‌سایت نه تنها برای کسب‌وکارهای بزرگ الزامی است؛ بلکه نمایندگی کسب‌وکارهای کوچک را فراهم می‌کند و دسترسی‌پذیری آنها را بهتر می‌سازد. یک وب‌سایت با کیفیت وسیله‌ای ارتباطی است که به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد که به مشتریان بالقوه دسترسی و مشتریان فعلی را حفظ کنند. این کار اجازه می‌دهد تا یک کسب‌وکار حتی در میان رقابت‌های شدید، فروش بیشتری ایجاد کند.

کسب و کار آنلاین

مزایای یک وب‌سایت کاملاً کارآمد

یک وب‌سایت کاملاً کارآمد مجموعه ای از مزایای بسیار را برای کسب‌وکار شما ارائه می‌دهد:
ایجاد حضور آنلاین : وب‌سایت شما یک پلتفرم برای مشتریان آینده ایجاد می‌کند تا درباره کسب‌وکار شما اطلاعات بیابند. این حضور ارزش برند شما را ارتقاء و حرفه‌ای بودنتان را نشان می دهد.
برداشتن مرزهای جغرافیایی: داشتن یک وب‌سایت کسب‌وکار شما را به صورت مجازی در سراسر جهان دسترسی‌پذیر می‌کند. یک وبسایت، مرزها و فواصل زمانی را محو می‌کند و محصولات و خدمات شما توسط خریداران بین‌المللی دیده و جستجو می‌شوند.
ساخت اعتماد: بسیاری از افراد امروزه با جستجوی آنلاین محصولات و خدمات را مقایسه می کنند. حضور آنلاین شما، اعتبار سازی می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که کسب‌وکار شما به‌روز است و می‌تواند تمام اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم‌گیری آگاهانه را ارائه دهد.
روش بهینه ی هزینه‌ برای تبلیغات: یک وب‌سایت هزینه‌ی بالای روش‌های سنتی تبلیغات را از بین می‌برد. می‌توانید محصولات خود را برای یک جامعه هدف بزرگتر برای مدت زمان طولانی‌تر تبلیغ کنید. یک کسب‌وکار می‌تواند صفحه¬ی وب خود را به گونه‌ای تنظیم کند که طیف گسترده¬ای مشتریان برای فروش انواع مختلف محصولات و خدمات هدف بگیرد.
نقطه تماس و تلاقی: وب‌سایت کسب‌وکار شما یک نقطه تماس مناسب بین شما و مشتریان بالقوه برای ارتباط و دریافت اطلاعات بیشتر درباره محصولات و خدمات ارائه شده است.
استفاده از شبکه‌های اجتماعی: وب‌سایت به شما کمک می‌کند تا از تمام پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند گوگل پلاس، لینکدین، فیسبوک، اینستاگرام و توییتر بهره‌مند شوید. یک استراتژی برای رسانه‌های اجتماعی پیاده‌سازی کنید تا موضوع گفت‌وگو در شهر شوید. این پلتفرم‌ها ترافیک را به وب‌سایت شما هدایت می‌کنند. بک‌لینک‌ها و انواع دیگر لینک‌های مرتبط، بازدید و اعتبار وب‌سایت شما را افزایش می‌دهند.
اشتراک گذاری به‌روزرسانی‌ها: یک وب‌سایت با اطلاعات به‌روز و مرتبط می‌تواند مشتریان احتمالی را جلب کرده و آن‌ها را برای بازدید مجدد جذب کند. اطلاعات را در دسترس نگه دارید و مشتریان را در جریان تازه‌ترین تحولات کسب‌وکار قرار دهید.
پست‌های وبلاگ: انتشار بلاگ‌های منظم با موضوعات مرتبط با کسب‌وکار، یک راه برای به‌روز نگه‌داشتن وب‌سایت شماست. این عمل باعث ایجاد علاقه به بازدید از وب‌سایت شما به عنوان یک منبع مفید می‌شود.
مطالعه پروفایل مشتری: از آنجا که وب‌سایت شما یک وسیله برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان است، به شما این امکان را می‌دهد که علایق، نیازها و ترجیحات آنها را تجزیه و تحلیل کنید.
سهولت خدمات: ارائه خدمات راحت برای مشتری، راهی برای پیشرفت در کسب‌وکار است. یک وب‌سایت این امکان را فراهم می‌کند که با طیف گسترده ای از همکاران و مشتریان کسب‌وکار خود در ارتباط باشید. اگر این گزینه فراهم نشود، می‌تواند تأثیرات منفی بر فروش شما بگذارید.

تغییر پارادایم به زندگی دیجیتال

امروزه حضور آنلاین در دنیای کسب وکار، قاعده ی اصلی است. سازوکارهای تجارت و فروش سنتی بازار به یافتن و جذب مشتریان به شکل آنلاین تغییر کرده است؛ لزوم داشتن وب‌سایت، تبلیغ محصولات و خدمات آنلاین به ویژه در دوران کرونا ظاهرشد. در نتیجه تمام کسب‌وکارها باید به سازگاری با نیازهای جدید دنیای هیبریدی اولویت دهند.
حضور آنلاین به معنای داشتن یک راه تماس مجازی با مشتریان احتمالی برای تعامل و دریافت جزئیات درباره کسب‌وکار شما است. یک سایت باعث می‌شود که در جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با کسب‌وکارتان توسط کاربران، دیده شوید. البته داشتن یک وب‌سایت به تنهایی کافی نیست؛ شما به ابزارهای مختلفی نیاز دارید تا یک سایت را بهینه‌سازی کنید. به عنوان مثال، داشتن یک لیست گوگل مای بیزینس باعث می‌شود که کسب‌وکار شما در نقشه‌های گوگل قابل مشاهده باشد.

کسب و کار آنلاین

نقطه ی شروع حتی برای شما

اگر تصمیم به گسترش کسب‌وکار و افزایش مشتریان خود دارید، وقت آن رسیده که به داشتن یک وب‌سایت فکر کنید، حتی اگر کسب‌وکار شما کوچک یا متوسط باشد. با افزایش تمایل به خرید آنلاین، دیگر بهانه‌ای برای نداشتن وب‌سایت کسب‌وکار شما وجود ندارد.
بیشتر کسب‌وکارهای کوچک و متوسط احساس می‌کنند که داشتن یک وب‌سایت گران قیمت است یا به کسب‌وکار آن¬ها مرتبط نیست. با این حال، گزینه‌های مقرون به‌صرفه‌تری برای ایجاد یک وب‌سایت وجود دارد و وقتی بازدهی را مشاهده می‌کنید، قطعا این کار ارزش خواهد داشت. بدون توجه به نوع کسب‌وکاری که در آن هستید، وب‌سایت برای همه ضروری است.

چه کسب وکارهایی به سایت نیاز دارند؟

قبل از اینکه به ویژگی‌های قدرتمندی که به بهینه‌سازی وب‌سایت شما کمک می‌کنند، وارد شویم، نگاهی به انواع کسب‌وکارهایی بیندازیم که به یک وب‌سایت نیاز دارند.
• رستوران ها و کافه ها
خیلی از افراد ترجیح می‌دهند قبل از رفتن به یک رستوران یا کافی¬شاپ، منو آن را ببینند تا انتخاب بهتری داشته باشند. با داشتن یک وب سایت، علاوه بر آنکه می‌توانید اطلاعات کلی نظیر آدرس و شماره تلفن خود را ارائه دهید. می‌توانید منو خود را به همراه قیمت و حتی تصویر غذا و نوشیدنی‌ها در وب سایت به اشتراک بگذارید و حتی با ایجاد قابلیت رزرو و سفارش آنلاین، خدمات‌ بهتری به مشتریان بدهید.
• حضور و دیده شدن در هر جستجوی محلی توسط کاربر
• ارائه ی محتوای تصویری از کیفیت غذا و نوشیدنی ها
• امکان سفارش و رزرو آنلاین

• املاک و مستغلات
آیا به روش سنتی فروش ملک باور دارید ؟! یا با تکنولوژی‌های جدید آشنا هستید؟ درهرصورت داشتن یک وب‌سایت برای کسب‌وکار شما می‌تواند مفید باشد.
وب‌سایت املاک مانند دفتر املاک جدید شماست که مردم می‌توانند آن را آنلاین پیدا کنند. متقاضیان خرید و فروش یا اجاره ملک می توانند از طریق پر کردن فرم‌های آنلاین در وب‌سایت شما، درخواست خود را ثبت کنند . شما نیز می توانید با ایجاد دسته¬بندی های مختلف، فایل¬های موجود متنی و تصویری از املاک را آسان¬تر مدیریت کنید و خدمات بهتری برای راهنمایی مشتریان ارائه دهید.
همچنین از طریق وب‌سایت، مشتریان بالقوه شما می‌توانند به صفحات اجتماعی شما در پلتفرم‌های مرتبط هدایت شوند تا اطلاعات بیشتری از کسب‌وکار شما از طریق خبرنامه‌ها و اعلان‌ها بدست آورند.
این امکانات به کسب‌وکارهای آژانس املاک این امکان را می‌دهد که:
• به سرعت اطلاعات را تبادل کنند.
• توضیحات دقیقی از املاک ارائه دهند.
• اطلاعات اولیه درباره کسب‌وکار شما بدهند.
• در بازارهای محلی و منطقه ای برند خود را ایجاد کنند.
وب‌سایت‌های املاک یک راهکار کارآمد و موثر برای معرفی کسب‌وکار شما و به اشتراک گذاشتن آن در صفحات رسانه‌های اجتماعی، لینک‌های خارجی و سایر وب‌سایت‌های املاک هستند.
• فروشگاه های صنایع دستی و آرت شاپ ها
زمانی بود که برگزاری نمایشگاه در یک گالری هنری تنها راه نمایش آثارهنری شما بود. حالا هنرمندان تجسمی و دانشجویان هنر می‌توانند مجموعه‌های خود را در یک وب‌سایت نمایش دهند. داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای برای هنرمندان به ارتقاء دستاوردهای هنرمندان حرفه‌ای و آماتور در این موارد می تواندکمک کند:
• فروش آسان آثار هنری
• نشان دادن جدیت در کار
• افزایش ارزش آثار شما با ساخت اعتماد خریدار
• رویکرد حرفه‌ای به فروش هنر

 

کسب و کار آنلاین
• شرکت های حسابداری
آیا شما می¬خواهید یک کسب‌وکار خدمات حسابداری فردی راه‌اندازی یا یک شرکت حسابداری تأسیس کنید؟ یک وب‌سایت بهترین راه برای بازاریابی خدمات حسابداری شما در دنیای دیجیتال است. این امکان چنین مزایایی را در اختیار شما قرار می¬دهد :
• قابل جستجو باشید تا مردم به شما برای خدمات حسابداری‌تان مراجعه کنند.
• تأثیر مثبت بر کاربران با معرفی دقیق انواع خدمات حسابدارب خود به گونه‌ای که مشتریان شما را نسبت به دیگران ترجیح دهند.
• تعامل با مشتریان و افزایش آگاهی آن¬ها با تولید مقالات اطلاعات تخصصی به‌روز ی.
• اعتماد¬سازی با معرفی مزایای رقابتی برای اثبات این که شما برای حل نیازهای حسابداری مشتریان بهترین هستید
• یک وب‌سایت می‌تواند در تولید سرنخ (علاقمند کردن مشتری) مفید باشد اگر محتوای شما کاربران را جلب کند.
• با ذکر تخصص در حرفه خود، در رقابت با همکاران برجسته شوید.
• خشکشویی‌ها
دیجیتال‌سازی کسب و کارها قائده¬ و روش کار خشکشویی¬ها را نیز تغییر داده است. شما حالا می‌توانید اطلاعات درباره خدمات و قیمت‌های خشکشویی را آنلاین در دسترس مشتریان قرار دهید تا با مقایسه¬ی خشکشویی‌های مختلف در محل خود بهترین و منصف¬ترین راانتخاب کنند. داشتن یک وب‌سایت برای معرفی خدمات به مشتریان کمک می‌کند تا:
• اطلاعات تماس را پیدا کنند.
• مکان کسب‌وکار شما را از طریق نقشه‌های گوگل بیابند.
• به راحتی در سایت شما برای خدمات مورد نیاز مراجعه کنند.
• با یک کلیک با شما تماس بگیرند.

• ارائه دهندگان خدمات خودرو
اگر ارائه دهنده خدمات خودرو هستید، داشتن یک وب‌سایت می‌تواند مفید باشد. زیرا مشتریان بالقوه¬ی آنلاین به دنبال بهترین خدمات تعمیر خودرو با قیمت مناسب می‌گردند. حضور شما در فضای مجازی احتمال بالاتری برای جذب مشتریان به دنبال دارد که به رشد کسب‌وکار منجر می‌شود.
مشتریان احتمالی شما قبل از تصمیم‌گیری برای انتخاب یک ارائه دهنده خدمات، به دنبال پاسخ‌های سریع آنلاین هستند. داشتن یک وب‌سایت با ارائه راهنمای قیمت، جزئیات خدمات و شماره تماس به ساخت اعتماد مشتری در انتخاب کسب‌وکار شما کمک می‌کند.
شما می‌توانید کسب‌وکار خود را بهبود بخشید با:
• ظاهر شدن در نتایج جستجو
• ارائه اطلاعات به‌روز کسب‌وکار مانند آدرس پستی، اطلاعات تماس، ساعات کار و قیمت‌های خدمات
• جلب مشتریان احتمالی و حفظ مشتریان فعلی
• فراهم کردن یک بخش “تعیین وقت” برای راحتی مشتریان
• شرکت های خدمات نظافت منزل
مردم برای گرفتن خدمات نظافت در خانه تنها به یک کارگر معتبر اعتماد می‌کنند. ‌سایت شما به مردم درباره کسب‌وکارتان اطلاع می‌دهد و آن را در موتورهای جستجو قابل جستجو می‌کند. همچنین درباره ساعت کاری و نرخ شما برای ارائه خدمات ظافت منزل اطلاعات لازم را در اختیار مشتریان قرار می دهد. یک وب‌سایت با طراحی حرفه‌ای باعث می‌شود مردم به فردی که برای نظافت منزل به آن‌ها می‌آید، بهتر اعتماد کنند.

داشتن یک وب‌سایت برای کسب‌وکار خدمات نظافت منزل مزایای زیر را به دنبال دارد:
• بازاریابی آنلاین به جای شما، مشتری جذب می‌کند تا بتوانید بر روی کار خود تمرکز کنید.
• یک حضور همیشگی آنلاین ایجاد می‌کند تا قابل دسترس و جذب مشتریان باشید.
• شرکت شما را به عنوان یک کسب و کار دارای سابقه و قابل اعتماد نمایش می‌دهد.
• اعتماد مردم را به سطح کارآیی و اعتبار شما جلب می کند.

دکترها و دندان‌پزشکان
کاربران برای کشف تمام جزئیات در مورد سابقه کار یک دکتر قبل از تصمیم‌گیری برای مراجعه به یک کلینیک، به منابع آنلاین اعتماد می‌کنند. یک وب‌سایت حرفه‌ای مرتبط با تخصص شما، که نشان دهنده میزان تجربه و اظهار نظر بیماران درمان‌شده باشد می‌تواند تغییرات زیادی را در تعداد مراجعان شما ایجاد کند.در چنین شرایطی دیگر شما نیازی به واسطه‌گران برای تبلیغ خدمات پزشکی خود ندارید. از طریق یک وب‌سایت می‌توانید به سادگی با بیماران خود در ارتباط باشید.
پزشکان حوزه های مختلف می‌توانند با یک وب‌سایت چنین امکاناتی به دست بیاورند:
• دسترسی آنلاین برای بیماران
• تنظیم زمان نوبت‌ها را
• مدیریت موثر زمان کلینیک

 

 

• روانشناسان و روان پزشکان
سلامت روانی به همان اندازه سلامت جسمی اهمیت دارد. اما پیدا کردن یک مشاور یا روان‌درمان خوب سخت است؟! دیگر نه، زیرا یافتن یک روانشناس آنلاین نسبت به پرسیدن از دوستان و خویشاوندان درباره بهترین مشاوران به میزان زیادی سبب صرفه‌جویی در زمان می‌شود. مشاوران همچنین از داشتن یک وب‌سایت به عنوان:
• کلینیک مشاوره شما را قابل جستجو می‌کند.
• پاسخ به سوالاتی که بیماران می‌خواهند قبل از رزرو اولین ویزیت خود بپرسند.
• ارائه یک دیدگاه کلی از عملکرد شما
• این امکان را می‌دهد که نظرات را به نمایش بگذارید، بنابراین تعامل بین بیمار و مشاور افزایش می¬یابد. نظرات باعث جلب بیشتر بیماران برای رزرو خدمات شما می‌شود.
• گسترش دسترسی بیشتر به شما

داروخانه
اگر شک دارید که آیا یک داروخانه به یک وب‌سایت نیاز دارد یا نه، باید بگوییم که حتما نیاز دارد. در حال حاضر افراد بیشتری در حال جستجوی داروخانه‌های آنلاین هستند. اگر شما حضور آنلاین نداشته باشید، ممکن است این مشتریان را از دست دهید وجود داشته باشد. وب‌سایت شما می‌تواند به مشتریان در مورد موارد زیر اطلاعات دهد:
• مسیر و ساعات کار داروخانه
• داروهای موجود
• خدماتی مانند تحویل دارو به درب منزل
• تصاویر و سابقه کاری تیم برای ساخت اعتماد
• پاسخ به سوالات مشتری
• هدایت مشتریان به اقدام تماس
بنابراین، داشتن یک وب‌سایت سرنخ‌هایی ایجاد می‌کند که بتوانند داروخانه‌ی شما را آنلاین پیدا کنند.

• ایده‌های تجارت آنلاین
از زمان شیوع ویروس کووید-۱۹، کارآفرینان ایده‌های جالبی در زمینه تجارت آنلاین ارائه داده‌اند. این کسب‌وکارها از طریق اینترنت انجام می‌شوند و شامل خرید و فروش آنلاین محصولات و خدمات آنلاین می‌شوند. اگر کسب‌وکار شما آنلاین نباشد، ممکن است از بسیاری از مشتریان هدف دور شوید. برای اثبات بیشتر این نکته که یک وب‌سایت به کسب‌وکارهای آنلاین کمک می‌کند تا فروش‌های خود را افزایش دهند، بیایید به چند ایده تجارت آنلاین می پردازیم :

• وب‌سایت فریلنسینگ(طراح گرافیک، نویسنده، توسعه‌دهنده)
یک کسب‌وکار فریلنسینگ آنلاین، بر اساس خدمات است. در این کسب‌وکار، یک فریلنسر به عنوان یک متخصص از راه دور خدمات خاصی ارائه می‌دهد، مانند طراحی گرافیک، نویسندگی محتوا، توسعه وب، ویرایش ویدئو، و بهینه‌سازی موتورهای جستجو.
فریلنسینگ بر اساس قرارداد پروژه ای است و نیازی به تعهد بلندمدت ندارد. برای ایجاد یک ساختار تجاری، یک فریلنسر می‌تواند قراردادهایی با سایر فریلنسرها امضا کند تا در پروژه های یکدیگر مشارکت کنند. پلتفرم‌هایی نیز هستند که از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند تا به بهترین شکل ممکن مشتریان و فریلنسرها را به هم متصل کنند.
• بازاریاب همکار
اگر می‌خواهید به راحتی پول در بیاورید، می‌توانید تصمیم بگیرید تا بازاریاب همکار شوید. بازاریابی همکار یک توافق بین یک خرده‌فروش و یک وب‌سایت برای تبلیغ محصولات یا خدمات خرده‌فروش در آن وب‌سایت است. برای جذب هر مشتری از طریق وب‌سایت، ارسال ایمیل یا پیامک از سایر پلتفرم‌هایی که محصول یا خدمات یک کسب و کار را تبلیغ کرده اید، کمیسیون دریافت می¬کنید.
بنابراین، اگر به درآمد فعال علاقه دارید، می‌توانید در یک برنامه بازاریاب همکار ثبت‌نام کنید که به شما برای جذب کاربران یا برای معرفی هر کسب وکار پورسانت پرداخت می‌کند.

 

کسب و کار آنلاین

 

 آیا داشتن یک سایت برای موفقیت کسبوکار شما کافیست؟

داشتن یک وب‌سایت تنها برای کسب‌وکار شما کافی نیست. وب‌سایت شما به تمام ابزارهای مناسب برای بهینه‌سازی و طراحی حرفه‌ای وب‌سایت دایرکتوری کسب‌وکار نیاز دارد تا شما در بازار رقابتی امروز جلب توجه و سرنخ‌ها را به مشتریان پرداخت‌کننده تبدیل کنید. قالب‌های دایرکتوری وردپرس امکانات موثری به شما ارائه می دهند؛ از جمله:
•لینک به نقشه گوگل که به مشتریان امکان می‌دهد که به آسانی مکان کسب‌وکار شما را پیدا کنند. My Business (GMB).
• گوگل آنالیتیکس: ویژگی‌های کلیدی آنالیتیکس جمع‌آوری داده‌های آماری حیاتی و تولید گزارشات دقیق در مورد مشارکت کاربر است.

نتیجه

در دوران امروز، یک وب‌سایت مانند دفتر کار شما در اینترنت است. سایت اولین نقطه تماس بین بازدیدکنندگان و کسب‌وکار شماست و آن را در نقشه گوگل قرار می‌دهد. لازم نیست که یک وب‌سایت چشم‌نواز داشته باشید. حتی یک وب‌سایت ساده می‌تواند شروع کسب‌وکار آنلاین شما باشد. بنابراین، با ایده‌های تجارت آنلاینی که در این مقاله به اشتراک گذاشته شده است، به کمک هیراوب¬مسترکسب‌وکار آنلاین خود را شروع کنید.

سوالات متداول

چرا از باید از هیراوب مستر برای گسترش کسب و کار خودکمک بگیرم؟
هیراوب مستر به طراحی وب‌سایت دایرکتوری برای کسب‌وکار شما کمک می‌کند زیرا به عنوان یک صاحب کسب‌وکار، نیاز به ارزیابی بیزینس خود دارید.
• چرا باید یک ‌سایت داشته باشم؟
هیراوب مستر در صورتی که کسب‌وکار شما آنلاین نباشد، به شما کمک می‌کند تا نیاز به یک وب‌سایت بهینه شده به طور کامل را درک کنید. ما تمام ابزارها را فراهم می‌کنیم تا به شما امکان دهیم که در موتورهای جستجو بالاترین رتبه را کسب کنید. ما با طراحی وب‌سایت دایرکتوری کسب‌وکار، قالب‌های دایرکتوری را به شما ارائه می‌دهیم که می تواند کسب‌وکار شما را از معمولی به فوق‌العاده تبدیل کند.

نویسنده:

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بذارید:

آخرین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed