بکاپ از سایت

با بکاپ گیری منظم از سایت خود محافظت کنید.

پشتیبانی حرفه ای از سایت شما

پشتیبانی سایت چیست؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وبسایت شما دچار مشکلات فنی شود و مدیر سایت توانایی برطرف کردن آنها را نداشته باشد. و یا آپدیت بعضی از افزونه و قالب ها بسیار سخت باشد و نیاز به تیم فنی و یا طراح سایت داشته باشد.و یا شاید مشکلاتی با شرکت های هاستینگ داشته باشید که نیازمند دانش برنامه نویسی و تخصصی باشد. از طرفی استخدام یک نیروی برنامه نویس هزینه زیادی برای شما دارد در این زمان شما نیاز به پشتیبان سایت  خواهید داشت.تا به راحتی مشکلات سایت شما را رفع کند . و بهتر است قبل از وقوع مشکل پشیبانی داشته باشید به صورت مرتب سایت شما را آنالیز کند و در طول مسیر کسب و کار آنلاین همیار شما باشد.

تیم فنی هیراوب برای راحتی کسب و کار شما اقدام به ارائه خدمات پشتبانی سایت کرده است تا خیال شما بابت مسائل فنی سایت راحت باشد

وظایف تیم پشتیبانی وب سایت چیست؟

تعرفه و امکانات پشتیبانی از وبسایت هیراوب 

اعتبار قیمت ها تا پایان آبان سال 1400

پکیج 1 بکاپ وبسایت

فول بکاپ 

هر 30 روز  (1 بکاپ)

ذخیره در هارد امن

ذخیره در خارج هاست

نگهداری 1 بکاپ ذخیره 

پشتیبانی از طریق تیکت

پکیج 2 بکاپ وبسایت

فول بکاپ 

هر 15 روز (1 بکاپ)

ذخیره در هارد امن

ذخیره در خارج هاست

نگهداری 2 بکاپ ذخیره 

پشتیبانی از طریق تیکت

پکیج 3 بکاپ وبسایت

فول بکاپ 

هر 7 روز  (1 بکاپ)

ذخیره در هارد امن

ذخیره در خارج هاست

نگهداری 4 بکاپ ذخیره 

ارسال گزارش بکاپ گیری

پشتیبانی از طریق تیکت و واتساپ 

اگر نیاز شما در پیکج های بالا نبود…

اگر نیاز شما فراتر از پکیج های بالا بود نگران نباشید تیم پشتبانی هیراوب برای شما پکیجی جداگانه طراحی می کند.برای اینکار کافیست با مشتوران ما تماس بگیرید و یا بعد از ثبت نام در سایت با از بخش تیکت ها درخواست و نیازهای خودتان را ارسال کنید.مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی می کنند و پکیج اختصاصی برای شما طراحی می کنند و به اطلاع شما می رسانند

پشتیبانی VIP

پکیج های VIP ما همان پکیج های اختصاصی است که برای شما طراحی می شوند که شما با تهیه پکیج VIP می توانید از پشتیبانی تلفنی و 24 ساعته ما برخوردار شوید تا در صورت هرگونه مشکل و یا نیاز به پشتیبانی ما در کنار شما خواهیم بود.

بکاب گیری از سایت

اهمیت بکاپ گیری از سایت ؟

بکاپ نقش مهمی در نجات وبسایت ما دارد.و با داشتن بکاپ های منظم می توانیم سایت خود را از هر مشکلی بیمه کنیم. هاست و سرور قطعات سخت افزاری هستند. و ممکن است به هر دلیلی آنها دچار مشکل و نقص شوند و یا بسوزند از طرفی دیگر سرورها در محلی به نام دیتاسنتر ذخیره می شوند که ممکن است به هر دلیلی دچار مشکلاتی مثل آتش سوزی و زلزله و… شوند و اطلاعات سایت شما به صورت ناگهانی از بین بروند در اینصورت شما هیچ اطلاعاتی از سایت خود ندارید و کسب و کار آنلاین شما از بین می رود و شما باید از اول شروع کنید که بسیار خسته کننده و طاقت فرسا برای شما است.

چاره کار  چیست ؟

هیراوب با توجه به تجربه چند ساله خود از وبسایت های مشتریان فول بکاپ می گیرد و آنها را در هاردهای مخصوص خارج از هاست و سرور نهگداری می کند. تا در صورت بروز هر گونه مشکل برای هاست اطلاعات سایت شما موجود باشد و شما به راحتی می توانید با تهیه یک هاست جدید سایت خود را برقرار کنید.و با این روش کسب و کار شما در مقابل هرگونه خطر بیمه می شود.

بکاپ شرکت های هاستینگ قابل اعتماد نیستند.

شرکت های هاستینگ هیچگونه تعهدی به سالم بودن بکاپ نمی دهند و ممکن است بکاپ تهیه شده دچار مشکل باشد و این بکاپ ها به صورت سیستمی بوده و در سرور ذخیره می شوند.و اگر سرور دچار مشکل شود دسترسی به بکاپ ها وچود ندارد. پس نمی توان به آها اطمینان کرد .بهتر است یا خود از هاست خود بکاپ تهیه کنید و یا آن را به هیراوب بسپارید تا به صورت منظم از هاست های شما بکاپ تهیه کند و آن را در یک هارد امن و مجزا ذخیره کند.

نتیجه یک پشتیبانی خوب و حرفه ای

شما با یک پشتیبانی خوب و حرفه ای می توانید کسب و کار خود را بیمه کنید و مسیر صعود کسب و کار خود را به راحتی و در کمترین زمان ممکن طی کنید. با انتخاب پشتیبان سایت حرفه ای دیگر نیازی به کنترل مسائل سایت خود ندارید و با خیال راحت به بخش های دیگر کسب و کار خود می رسید و پشتیبان سایت شما تمامی مشکلات و توسعه سایت شما را انجام می دهد.اگر هنوز پکیج خود را انتخاب نکرده اید همین الان اقدام کنید و با کارشناسان ما تماس بگیرید.