برای ورود به دنیای آنلاین فقط کافیه

از بین وبسایت ها هیراوب یکی رو انتخاب کنی 

بعدش تست کنی  

7 روزه
سایت آماده

دوست دارید یک وبسایت حرفه ای داشته باشید.

ظاهر سایت خود را از بین نمونه ها ببنید و یکی از آنها را انتخاب کنید.

شما به راحتی می توانید سایت خود را قبل از طراحی ببنید و با آن کار کنید. و سایتی را که از آن خوشتان آمده و فکر می کنید نیازتان را برآورده می کند را خریداری نمایید.زمان اهمیت زیادی دارد

در دنیای آنلاین هر ثانیه مهم است.هیراوب برای آنکه زودتر وارد دنیای آنلاین شوید اقدام به طراحی سایت های آماده کرده است تا شما بدون از دست دادن وقت در کمترین زمان ممکن مالک یک سایت حرفه ای شود.

حضور در موتورهای جستجو اهمیت زیادی دارد

تمامی سایت های آماده هیراوب برپایه سئو هستند و علاوه برآن ابزارهای سئو و بهینه سازی سایت روی نصب و پیاده سازی شده اند.و به راحتی می توانید در موتورهای جستجو حضور پیدا کنید.

هر امکاناتی نیاز دارید در اختیار شماست

وبسایت های آماده جوری طراحی شده اند که تمام امکاناتی که برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین و سایت حرفه ای نیاز دارید در اختیار شما قراردارد و اگر در آینده به امکانات بیشتری نیاز داشتید به راحتی می توانید آن را ارتقاع دهید.

سایت های آماده فروشگاهی که تمام نیازهای شما را براورده می کند و لذت خرید آنلاین را به مشتریان شما هدیه می دهد .

سایت های آماده فروشگاهی

خرید سایت آماده

در کمتر از 7 روز مالک یک وبسایت حرفه ای شود 

تیم هیراوب با تکیه بر دانش فنی خود و بررسی نیازها و سلایق مشتریان خود اقدام به طراحی سایت های آماده کرده است.ما این سایتها را به جهت سهولت در انتخاب و صرفه جویی در زمان تهیه کرده ایم تا شما عزیزان در مرحله اول وبسایت خود را ببنید و سپس در کمترین زمان ممکن آن را خریداری کنید. زمان نقش مهمی در دنیای امروز دارد هر یک روزی که دیرتر به دنیای آنلاین قدم بذارید رقیبان شما یک روز از شما جلوتر هستند.

مراحل ثبت سفارش 

بررسی و انتخاب سایت آماده

تکمیل سفارش و عقد قرارداد

تکمیل سایت و بررسی توسط شما

3 ماه پشتیبانی و آموزش

سفارش طراحی سایت دادم اما نمی دونم مجری چه چیزی تحویلم می ده…

یکی از عمده مشکلاتی که کافرماهای عزیز با آن مواجه هستند این است که به یک شرکت طراحی سایت سفارش طراحی سایت می دهند ولی دقیقا نمی دانند چه چیزی را باید تحویل بگیرند و گاها اختلافات زیادی بین کارفرما و طراح سایت بوجود می آید که بعضا کار به شورای حل اختلاف نیز کشیده می شود که برای دو طرف دردسرهای زیادی دارد. در این بین بعضی از شرکت های طراحی سایت اقدام به طراحی با فتوشاپ برای کارفرما می نمایید که خود آن امری زمان بر و پر هزینه است . و گاها ممکن است طرح فتوشاپی با طرح اصلی تفاوت داشته باشد و امکانات سایت قابل مشاهده نباشد.

راه حل چیست؟

شرکت هیراوب با علم و تجربه تمامی مشکلاتی که در بالا به آن اشاره شد. اقدام به راه اندازی وبسایت های آماده کرده است تا کارفرما عزیز قبل از واریز وجه چند نمونه وبسایت ببند و با آنها کار کند و سایتی را که به سلیقه و نیاز او نزدیکتر است را انتخاب و خرید کند و در مدت زمان 7 روز تحویل بگیرد.با این مشکلات کارفرما و طراح سایت به حداقل می رسد.

لازم به ذکر است که تمامی سایتهای آماده قابل تغییر و به روز رسانی هستند.

 

فروش سایت آماده

سایت های آماده فروشگاهی که تمام نیازهای شما را براورده می کند و لذت خرید آنلاین را به مشتریان شما هدیه می دهد .

سایت های آماده شرکتی

به زودی بارگذاری می شود

سفارش طراحی سایت دادم اما با اینکه 40 روز از زمان طراحی گذشته هنوز چیزی از سایتم ندیدم

یکی دیگر از مشکلات عمده کارفرمایان با طراحان سایت زمان بندی انجام کار هست.خیلی وقت ها طراحان سایت پروژه هایی می گیرند و تعهد زمانی می دهند و نمی توانند سر زمان تعیین شده پروژه را تحویل دهند . و باعث بروز اختلاف بین کارفرما و طراح می شوند. دنیای امروز دنیای سرعت است و باید در سریع ترین زمان ممکن کارها را انجام داد.

هیراوب با طراحی سایت های آماده سعی در حل مشکلات شما دارد تا بتوانید بدون دردسر صاحب یک وبسایت حرفه ای شوید. شما در قدم اول وبسایت خود را می بینید و بعد از ثبت سفارش در کمتر از 7 روز وبسایت خود را تحویل می گیرید و با خیال راحت به باقی کارهای کسب و کار خود می رسید.و دیگر نیازی به پیگیرهای زیاد بعد از قرارداد با یک طراح ندارید.

دنیای امروز،

سایت های آماده فروشگاهی که تمام نیازهای شما را براورده می کند و لذت خرید آنلاین را به مشتریان شما هدیه می دهد .

سایت های آماده آموزشی

به زودی بارگذاری می شود

تفاوت سایت های آماده با سایتهایی که زمان بیشتر برای طراحی می برند چیست؟

هیراوب به جای اینکه برای هر مشتری از اول شروع به طراحی سایت کند. چندین ماه وقت صرف مطالعه و نیاز سنجی مشتریان کرده است و بعد آن سرمایه گذاری روی طراحی سایت آماده کرده است. سایت های حرفه ای را طراحی و آماده کرده است که نیازهای اکثر مشتریان را پاسخگو باشد.از این رو بعد از ثبت سفارش نیازی نیست از ابتدا اقدام به طراحی سایت کنیم . فقط کافیست تنظیمات اولیه را روی هاست شما انجام دهیم و سایت را مطابق با نیاز شما شخصی سازی و یک هفته عملکرد آن را روی هاست تست کنیم.

سایتهای آماده هیراوب 80% نیازهای شما را پاسخ می دهند ولی اگر نیاز به امکانات بیشتر داشتید می توانید سفارش طراحی سایت اختصاصی دهید.

 

همه چیز آمادس

سایت های آماده فروشگاهی که تمام نیازهای شما را براورده می کند و لذت خرید آنلاین را به مشتریان شما هدیه می دهد .

سایت های آماده خبری

به زودی بارگذاری می شود

تفاوت سایت های آماده هیراوب با دیگر سایت سازها چیست؟

  • تمامی سایت های آماده هیراوب با وردپرس می باشند و دیتابیس جداگانه دارند یعنی هر سایت عملکرد مستقل دارد و به سایت دیگری وابسته نیست و شما مالک صد در صدی وبسایت خود هستید.
  • شما فقط یکبار هزینه برای مالکیت وبسایت را پرداخت می کنید و بعد از آن سالانه فقط هاست و دامنه خود را پرداخت می کنید که پنل آن به نام خودتان است.درصورتی که برای سایت سازها باید ماهیانه و یا سالیانه هزینه پرداخت کنید.
  • سایت های آماده همان سایتهای وردپرسی هستند و دارای سئو عالی و ابزارهای زیادی برای توسعه و بهینه سازی کلمات کلیدی دارند.درصورتی که سایت سازها محدود هستند.

همه چیز آمادس فقط فرمون سایت رو دستت بگیر و هدایتش کن…

همه چیز آمادس،

شاید برای شما هم سوال باشد ….

ما همیشه کنار شما هستیم

هیراوب همیشه در کنار شما است .اگر نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتند می توانید از طریق ایمیل، تیک ، چت یا تلفن ارتباط برقرار کنید.هدف اصلی ما این است که خیال شما از بابت وبسایت راحت باشد و شما به دیگر ابعاد کسب کارتان رسیدگی کنید.

call

تماس با ما

021-66557021

9 تا18

تیکت و ایمیل

support@hirawebmaster.ir

24 ساعته 

فهرست