درباره ما

تحقق ایده های شما با گروه هیراوب

گروه خلاق و طراح هیرا وب با بهتره گیری از جدیدترین دانش گرافیکی دنیا

بر آن است تا به راحت ترین شکل ممکن ایده های شما را پیداه سازی نماید 

دعوت به همکاری

هیرا وب با هدف تولید اشتغال و کمک به بهبود فضای کسب کار اقدام به استخدام جوانان با انگیزه و خلاق می کند

در زمینه های طراحی سایت،کارشناس سئو،طراح گرافیکی،پشتیبان سایت و شبکه های اجتماعی ،عکاس، بازاریاب،کارشناس فروش ، کارمند فروش و..... به صورت پاره وقت و تمام وقت و یا پرژه ای می نماید.

اگر تخصصی دارید که فکر می کنید به ما کمک می کنه می توانید رزومه خودتون رو برای ما ارسال کنید.

home_interactive_iconbox_3

طراحی سایت حرفه ای خود را از ما بخواهید

اكنون داشتن وب سایت يكی از نيازهای اساسي هر واحد كاری است. به جرات مي توان گفت سريعترين و بهترين راه معرفي فعاليتها، محصولات و شركتها ايجاد يك طراحی سایت حرفه ای است. طراحی سایت و طراحی وب سایت بر روي اينترنت بسيار فراتر از دو مرحله برنامه نويسي و طراحی است. تسلط بر مراحل طراحی باعث سهولت و سرعت در انجام پروژه و افزايش كيفيت نهايی سايت خواهد شد. تيم طراحی وب سایت هیرا در اين زمينه در اختيار شما خواهند بود تا با بهره گيری از تخصص آنها به شما راه حلي جامع و حضوری موفق در اينترنت عرضه نماييم. مهم ترین علت تمایز هیرا ، پشتیبانی فوق العاده آن است . هیرا با استخدام نیروهای خلاق و جوان  سعی بر آن دارد که سهمی در تولید اشتغال در کشور خصوصا نیروی جوان و با انگیزه داشته باشد و جهت پیشترف در این مسیر نیازمند همراهی و اعتماد شما عزیزان می باشیم طراحی سایت حرفه ای با در نظر گرفتن اصول گرافیک سایت حرفه ای و نیز سئو سایت حرفه ای ایجاد می گردد که اغلب نیازمند تخصص و تبحر در زمینه این زمینه است که به دین منظور از پرسنل با تجربه جهت سرپرستی امور استفاده می کنیم در نظر گرفتن امکانات و قابلیت های مورد نیاز نیز آیتم دیگری می باشد که در معنای طراحی سایت حرفه ای بیان می گردد و نیاز مطلوب کارفرمایان در پروژه های طراحی سایت می باشد.و این موضوع جزو چالش های اصلی هیرا وب می باشد که با استفاده از جوانان با انگیزه در حال انجام است . بزرگترین هدف ما در هیرا وب بهبود فضای کسب و کار در کشو و تولید اشتغال است و کاهش وابستگی به کشورهای دیگر است که هیرا وب به سهم خود با بکار گیری دانش داخلی و استفاده از نیروی کار حرفه ای اقدام به برنامه نویسی داخلی با رعایت تمامی اصول جهانی است . پیشاپش از  حسن انتخاب شما سپاسگذاریم

مدیریت هیرا وب مستر

home_interactive_iconbox_2

سایت ارزان با کیفیت بالا در زمان مناسب

طراحی سایت با قیمت ارزان اما کیفیت بالا ممکن است اما نیاز به برنامه ریزی و تجربه کافی دارد ارزان ارائه نمودن خدمات طراحی وب سایت بدون تجربه و برنامه ریزی ممکن نیست و برخی از شرکت بدون داشتن تجربه کافی در زمینه طراحی وب اقدام به انجام پروژه ها با قیمت پایین می نماید حال آنکه از آینده و نیاز به پشتیبانی سایت طراحی شده خبری ندارند و سایت طراحی شده را بدون پشتیبانی رها می نمایند. در حقیقت المان تجربه یکی از مهترین مولفه هایی است که باعث می گردد یک شرکت طراحی سایت توان ارائه خدمات طراحی سایت با پایین ترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت را داشته باشد. شرکت های طراحی وب با توجه به تجربه و سابقه کاری خود سرعت بیشتری در اجرای پروژه های بعدی خود پیدا می کنند و می توانند سایت های جدید را با استفاده از تجربه جدید خود سریعتر و با قیمت تمام شده کمتری پیاده سازی نمایند.
هیرا وب با استفاده از نیرو های خلاق و با تجربه با هدف تحول در کسب کار اقدام به طراحی سایت با کیفیت بالا و قیمت مناسب می نماید.
 
× گفتگو آنلاین