دسته بندی مقاله : طراحی سایت, مقالات

آنالیز وب سایت با هیرا وب

آنالیز وب سایت

آنالیز وب سایت هیرا وب با استفاده از ابزارهای قدرتمند آنالیز، کلیه محتویات وب سایت اعم از کدها، لینک ها، تصاویر و… را بصورت روزانه و مستمر آنالیز می نماید.

در این آنالیز اگر کارهای اشتباهی در وب سایت اتفاق افتاده باشد که تاثیر منفی در بهینه سازی موتور جستجو داشته باشد، مشخص می شود.

بعد از آنالیز وب سایت و بررسی این معیارها آنها در قالب گزارشهای متنوع به همراه راه حل جهت برطرف کردن مشکلات ارئه خواهند شد. معمولا هدف از بهینه سازی موتور جستجو رسیدن به رتبه بالا در صفحه نتایج موتورهای جستجو مختلف است.

ولی نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این مسئله است که آنالیز بهینه سازی موتور جستجو به تنهایی نمی تواند به آنالیز وب سایت شما کمک کند تا به رتبه بالا در صفحه نتایج موتور جستجو برسید.

آنالیز وب سایت شامل چندین معیار مثل بررسی ساختار سایت، ساختار لینک ها و بررسی رسانه های اجتماعی مربوط به وب سایت است. بعد از اینکه این معیارها آنالیز شدند، هیرا وب چند گزارش به همراه جزئیات کامل جهت بهینه سازی موتور جستجو را ایجاد می نماید.

در آنالیز وب سایت خلاصه ای از امتیازات کسب شده توسط وب سایت و توصیه های مهم جهت افزایش رتبه وب سایت وجود دارد. این امتیازات در گزارشهای ارائه شده توسط رنگ های مختلف نمایش داده می شود که براحتی بتوان تشخیص داد به عنوان مثال چه کارهایی به اشتباه انجام شده است و راه حل پیشنهادی جهت برطرف کردن آن چیست.

با استفاده از این سرویس سایت توسط کارشناسان ما و بکارگیری راه حل های پیشنهادی شما قادر خواهید بود صفحات وب سایت خود را سئو نمایید و در رتبه بالا در صفحه نتایج موتور جستجو قرار گیرید.

نویسنده:

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بذارید:

آخرین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed